Michał Żyro strzelił pierwszą bramkę dla Legii - fot. Mishka

Pierwsze bramki Żyro i Wolskiego

W dzisiejszym meczu z Widzewem swoje pierwsze bramki dla Legii w rozgrywkach ekstraklasy zdobyli Michał Żyro i Rafał Wolski. Wolski miał już jedno trafienie na koncie w pierwszym zespole Legii, ale w rozgrywkach Pucharu Polski.

"Dziś spełniło się jedno z moich marzeń i ten dzień zapamiętam na bardzo długo" - powiedział po meczu strzelec pierwszej bramki dla Legii.

Żyro zaczął mecz w podstawowym składzie. Bramkę strzelił w 65. minucie, a w 86. został zdjęty z boiska. Rafał Wolski tymczasem wszedł na plac gry w 82. minucie spotkania i siedem minut później ustalił wynik meczu na 2-0.

Michał Żyro rozegrał w barwach Legii 16 meczów ligowych, a Wolski 7. Pierwszy z nich jest w Legii od 2005 roku (przyszedł z juniorskiej drużyny KS Piaseczno) i przed miesiącem skończył 19 lat. Wolski trafił na Łazienkowską w 2008 roku z Jastrzębia Głowaczów, a 19 lat skończy w przyszłym miesiącu.

Radośc Rafała Wolskiego po pierwszej ligowej bramce w barwach Legii - fot. Legionisci.com