ME: Legia 0-1 Lech

Piłkarze Młodej Legii przegrali dziś w meczu ligowym z Lechem 0-1. Spotkanie rozegrane w Sulejówku rozpoczęło się z ponad 20-minutowym opóźnieniem, z powodu spóźnienia się sędziów. Lechici wyszli na prowadzenie w 31. minucie gry, kiedy Golla pokonał Jakuba Szumskiego. W zespole rezerw zagrali Kneżević i Kosecki.

Mimo porażki Legia utrzymała prowadzenie w tabeli Młodej Ekstraklasy i ma 5 punktów przewagi nad Zagłębiem Lubin. Kolejny mecz rozegra w przyszłą niedzielę, 6 listopada, o godzinie 15 z Jagiellonią. Spotkanie również odbędzie się w Sulejówku

ME: Legia 0-1 (0-1) Lech Poznań
Gol: 31 min. Wojciech Golla

Młoda Legia: Szumski - Bochenek, Lisiecki (69' Dankowski), Kneżević, M. Grudniewski (57' Romachów) - Kosecki, Bogusławski (46' Latos), Furman, Pogonowski (46' Jagiełło), Żurek - Kamiński (83' Misiak)