Wypożyczeni: Dobry występ Wysockiego w rezerwach

Fumen - Wiadomość archiwalna

Kolejny raz tylko Dawid Dzięgielewski oraz Radosław Mikołajczak wystąpili w meczach zespołów, do których zostali wypożyczeni. Ich drużyn odniosły okazałe zwycięstwa. Ponownie w rezerwach Legionovii zagrał m.in. Przemysław Wysocki, który zaprezentował się z dobrej strony. Miał udział przy dwóch bramkach dla swego zespołu i sam mógł wpisać się na listę strzelców.

Wypożyczeni legioniści
Piotr Augustyniak (Kotwica Kołobrzeg) - nie grał w wygranym 3-2 meczu z Lechią II Gdańsk
Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Kolejarzem Stróże
Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - nie grał w przegranym 0-4 meczu z Omegą Kleszczów. 90 minut w wygranym 7-0 meczu rezerw Legionovii z Promnikiem Łaskarzew w Lidze Okręgowej
Jakub Chrostowski (Legionovia Legionowo) - nie grał w przegranym 0-4 meczu z Omegą Kleszczów
Przemysław Wysocki (Legionovia Legionowo) - nie grał w przegranym 0-4 meczu z Omegą Kleszczów. 90 minut w wygranym 7-0 meczu rezerw Legionovii z Promnikiem Łaskarzew w Lidze Okręgowej
Dawid Duda (Znicz Pruszków) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Okocimskim KS Brzesko
Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - do 90. minuty w wygranym 4-0 meczu z Zawiszą Rzgów
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Zawiszą Bydgoszcz
Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - 90 minut w wygranym 5-2 meczu z Chojniczanką Chojnice
Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Zagłębiem Lubin.