Marijan Antolović puścił 3 bramki w meczu Młodej Ekstraklasy - fot. Legionisci.com

ME: Legia 3-3 Jagiellonia

Bodziach, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Legii zdobyli tylko jeden punkt w spotkaniu Młodej Ekstraklasy z Jagiellonią. Podopieczni Dariusza Banasika stracili bramkę, która zadecydowała o podziale punktów, na minutę przed końcem meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-3. 90 minut w zespole Młodej Legii zagrał Marijan Antolović, który mógł zachować się lepiej przy wszystkich straconych bramkach.

Niestety występu nie zaliczy do końca do udanych - przez kurczowe trzymanie się linii końcowej nie zdołał zapobiec utracie goli w dwóch sytuacjach, gdy zdecydowane wyjście na przedpole mogłoby uchronić zespół od straty bramki. Trzeba jednak dodać, że błędy kolegów z pola w ww. sytuacjach nie ułatwiły mu pracy. Pierwsi na prowadzenie wyszli goście - w 21. minucie piłkę w bramce Legii umieścił Kamil Zapolnik. Wyrównał przed przerwą Dominik Furman, wykorzystując rzut karny. Parę minut po zmianie stron Zapolnik po raz drugi dał swojemu zespołowi prowadzenie. Na szczęście legioniści szybko osiągnęli przewagę i najpierw za sprawą Kamila Kamińskiego doprowadzili do remisu, a 10 minut przed końcem meczu Furman wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Niestety, ostatnie słowo należało do białostoczan. Paweł Grudziński w 88. minucie meczu ustalił wynik spotkania na 3-3.

Legia nadal prowadzi w tabeli Młodej Ekstraklasy, ale ma już tylko 3 punkty przewagi nad Zagłębiem Lubin.

ME: Legia 3-3 (1-1) Jagiellonia Białystok
0-1 21 min. Kamil Zapolnik
1-1 44 min. Dominik Furman (karny po faulu na Norbercie Misiaku)
1-2 48 min. Kamil Zapolnik
2-2 62 min. Kamil Kamiński (as. Norbert Misiak)
3-2 79 min. Dominik Furman (rzut wolny)
3-3 88 min. Paweł Grudziński

Legia: Antolović - Bochenek, Dankowski, Lisiecki, Misiak (79. Romachów), Prusinowski, Latos (58. Jagiełło), Pogonowski, Furman, Żurek, Kamiński (85. Michalak).

Jagiellonia: Lipka - Butkiewicz (70. Drażba), Laskowski, Radecki, Zawadzki, Murawski, Kądzior (85. Grudziński), Kosiński, Jastrzębski (80. Kowalewski), Malinowski, Zapolnik.