Wypożyczeni: Gol Mikołajczaka

Fumen - Wiadomość archiwalna

Żaden z legionistów wypożyczonych do innych zespołów nie rozegrał pełnego spotkania. Jednak Radosław Mikołajczak potrzebował tylko 45 minut, aby wpisać się na listę strzelców w meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Natomiast Adam Banasiak, Dawid Duda i Dawid Dzięgielewski pojawili się na murawie w drugiej połowie. Bramkę w rezerwach Legionovii zdobył Paweł Broniszewski.

Wypożyczeni legioniści
Piotr Augustyniak (Kotwica Kołobrzeg) - Kotwica wygrała 1-0 mecz z Gwardią Koszalin
Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - od 81. minuty w wygranym 1-0 meczu z Górnikiem Łęczna
Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - nie grał w wygranym 4-0 meczu z Hutnikiem Warszawa
Jakub Chrostowski (Legionovia Legionowo) - nie grał w wygranym 4-0 meczu z Hutnikiem Warszawa
Przemysław Wysocki (Legionovia Legionowo) - nie grał w wygranym 4-0 meczu z Hutnikiem Warszawa
Dawid Duda (Znicz Pruszków) - od 65. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - od 76. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Wisłą Płock
Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - do 46. minuty w wygranym 2-1 meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Strzelec bramki na 1-0 w 44. minucie spotkania. Ukarany żółtą kartką.
Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Koroną Kielce