Szermierka: Wyniki legionistów w PP

W zorganizowanych przez Legię zawodach Pucharu Polski w szpadzie najlepiej zaprezentował się Krzysztof Mikołajczak, który zajął szóste miejsce. Pozostali zawodnicy Legii zajęli niższe lokaty:
Piotr Sadowy (18), Piotr Stocki (29), Seweryn Brzozowski (33), Artiom Gripas (38), Andrzej Pacek (40), Michał Łapiński (49), Rafał Szwalbe (52), Rafał Podolak (56), Michał Sztyber (58), Michael Geraghty (64), Leszek Heronimek (69), Damian Adamczyk (73), Jarosław Tadajewski (83), Janusz Sowiński (85), Tomasz Roguski (90).

W niedzielę w PP startowały panie. Legionistki uplasowały się na następujących pozycjach: Katarzyna Ptak (33), Aleksandra Galińska (43), Aleksandra Skorupka (43), Magda Jagielska (46), Anna Lewandowska (48), Angelika Adamczyk (52).