W sparingu rezerw lepsi legioniści - fot. Legionisci.com

Sparing: Młoda Legia 2-1 Młoda Polonia

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Młoda Legia wygrała sparingowy mecz z Młodą Polonią 2-1. Do przerwy "wojskowi" prowadzili 1-0 po bramce Marcina Bochenka z rzutu karnego. W tej sytuacji w polu karnym faulowany był Kamil Kamiński. W 64. minucie rywale doprowadzili do wyrównania, ale dwie minuty później Bartłomiej Czarnecki wykorzystał prostopadłe Marcela Gąsiora.

Po meczu ekipa Młodej Legii wyruszyła na zgrupowanie do Włoch.

W trakcie sparingu indywidualny trening pod okiem Paolo Terziottiego miał Danijel Ljuboja. Serb biegał w różnym tempie dookoła boiska.

Sparing: Młoda Legia 2-1 (1-0) Młoda Polonia
1-0 - 20 min. Marcin Bochenek (karny)
1-1 - 64 min. Michał Grunt
2-1 - 66 min. Bartłomiej Czarnecki

Młoda Legia (I połowa): Szumski - Bochenek, Michalak, Cichocki, Widejko - Prusinowski, Latos, Kopczyński, Stromecki, Misiak - Kamiński

Młoda Legia (II połowa): Jałocha - Wolski (57' Pogonowski, 68' Bojek), M. Grudniewski, Dankowski, Breś - Bojek (55' Rzuchowski), Bogusławski (53' Gąsior), Rzuchowski (53' Świerk), Pogonowski (58' Bogusławski), Romachów - Czarnecki (58' Bojek, 65' Czarnecki)

Polonia (ME): Budzyński - Tyburski, J. Dźwigała (50' Grzesik), Joczys, Salla (36' Karbowniak) - Ochman (36' Prądziński), Rusak (55' gracz testowany) - Michalski (36' Cesarek), A. Dźwigała (50' Grunt), Gliński (36' B.Stryjek) - Grunt (40' gracz testowany).

Grano 2 x 35 minut.