Sparing: Legia 8-0 Mazur Karczew

Woytek - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa rozgromiła trzecioligowego Mazura Karczew 8-0 w sparingu rozegranym na bocznym boisku przy Łazienkowskiej. Nowy nabytek Legii Ismael Blanco potrzebował zaledwie 45 sekund, by wpisać się na listę strzelców. W 9. minucie na 2-0 ładnym lobem podwyższył Bartosz Żurek, a w 22. minucie ponownie Blanco pokonał Dominika Puska.

Fotoreportaż z meczu - 20 zdjęć Mishki

Osiem minut przed przerwą udaną indywidualną akcję przeprowadził stoper Michał Żewłakow i podwyższył na 4-0. Chwilę później Michal Hubnik wykorzystał podanie Tomasza Kiełbowicza.

Po przerwie w zespole Legii pojawili się Ljuboja, Jędrzejczyk i Choto, a jeszcze przed przerwą Bartosza Żurka zastąpił Janusz Gol. W 52. minucie Michal Hubnik przelobował bramkarza Mazura, cztery minuty później Miroslav Radović po indywidualnej akcji lewą stroną, strzałem z ostrego kąta podwyższył na 7-0, a pięć minut przed końcem ustalił wynik na 8-0 dla Legii.

8-0 - 85 min. Miroslav Radović

Legia Warszawa: 84. Wojciech Skaba (73, 12. Konrad Jałocha) - 25. Jakub Rzeźniczak (73, 35. Daniel Łukasik), 6. Michał Żewłakow (46, 4. Dickson Choto), 15. Iñaki Astiz (73, 3. Albert Bruce), 11. Tomasz Kiełbowicz - 7. Michal Hubník, 21. Ivica Vrdoljak (46, 2. Artur Jędrzejczyk), 24. Dominik Furman (46, 28. Danijel Ljuboja), 32. Miroslav Radović, 34. Bartosz Żurek (37, 5. Janusz Gol) - 22. Ismael Blanco (73, 13. Aleksander Jagiełło).

Mazur Karczew: (I połowa) 33. Dominik Pusek - 4. Kamil Tlaga, 10. Radosław Filipczak, 6. Adam Centkowski, 5. Piotr Stańczuk - 13. Michał Jagodziński, 14. Jakub Zieliński, 2. Daniel Iwan, 11. Przemysław Łaski, 8. Jacek Dąbrowski - 19. Wojciech Wocial. (II połowa) Rafał Chojnacki - 13. Michał Jagodziński (59, 11. Przemysław Łaski), 15. Mariusz Jesiotr, 3. Hubert Bednarczyk, 6. Adam Centkowski (76, 14. Jakub Zieliński) - 16. Konrad Głódź, 7. Mateusz Lewicki, 5. Piotr Stańczuk, 17. Adam Dźwigała (59, 19. Wojciech Wocial), 9. Rafał Komosa - 4. Kamil Tlaga.