ME: ŁKS Łódź 1-1 Legia Warszawa

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W ramach 20. kolejki Młodej Ekstraklasy piłkarze Legii Warszawa zremisowali na wyjeździe 1-1 z Łódzkim Klubem Sportowym. Do przerwy prowadzili gospodarze po bramce Mateusza Stąporskiego w 13. minucie. Do remisu doprowadził w 49. minucie Michał Efir. Sędzia pokazał aż 4 czerwone kartki - po dwie dla każdego zespołu.

W spotkaniu zadebiutowało dwóch pozyskanych niedawno zawodników: 17-letni skrzydłowy Michał Bojek i 18-letni prawy obrońca Paweł Wolski.

ME: ŁKS Łódź 1-1 (1-0) Legia Warszawa
13' Stąporski - 49' Efir

Legia: Jakub Szumski - Michał Grudniewski (72' Paweł Wolski), Cezary Michalak, Mateusz Cichocki, Bartosz Widejko - Michał Bojek (46' Maciej Prusinowski), Dominik Furman (77' Bartłomiej Czarnecki), Daniel Łukasik (72' Łukasz Bogusławski), Michał Kopczyński, Maciej Górski - Michał Efir

ŁKS: Adrian Olszewski - Damian Pawlak, Artur Golański (46' Beniamin Tonn), Adrian Jurkowski, Kamil Paluch (90' Michał Mordalski) - Szymon Salski, Bartosz Romańczuk, Mateusz Stąporski (60' Aghvan Papikyan), Marcin Pękała, Patryk Kubicki - Marek Gancarczyk

żółte kartki: Jurkowski, Pawlak - Michalak, Cichocki
czerwone kartki: Jurkowski, Pękała - Widejko, Michalak