ME: GKS Bełchatów 1-1 Legia

Redakcja, źródło: gksbelchatow.com / własne - Wiadomość archiwalna

W 23. kolejce Młodej Ekstraklasy Legia Warszawa, podobnie jak w sobotę pierwszy zespół, zremisowała z GKS-em Bełchatów 1-1. Do przerwy gospodarze prowadzili po golu Łukasza Wrońskiego w 13. minucie. Od 33. minuty gospodarze grali w dziesięciu, bo drugą żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wroński. Legioniści doprowadzili do wyrównania w 93. minucie - mocne dośrodkowanie Pawła Wolskiego zamienił na gola ładnym strzałem głową Michał Efir.

Młoda Ekstraklasa: GKS Bełchatów 1-1 (1-0) Legia Warszawa
1-0 - 13 min. Łukasz Wroński
1-1 - 93 min. Michał Efir (as. Paweł Wolski)

GKS: Łukasz Budziłek (60. Dominik Kisiel) - Mateusz Wroński, Piotr Witasik, Damian Zbozień (60. Damian Gul), Mateusz Szymorek - Łukasz Wroński (60. Marcin Flis), Piotr Piekarski (46. Dawid Mielczarek), Amadeusz Gadomski, Szymon Sawala, Michał Mak - Joshua Balogun (46. Filip Rośniak)

Legia: Jakub Szumski - Michał Grudniewski (46' Paweł Wolski), Mateusz Cichocki, Cezary Michalak (65' Mateusz Długołęcki), Bartosz Widejko (65' Maciej Prusinowski) - Norbert Misiak, Albert Bruce (46' Kamil Kamiński), Michał Kopczyński, Daniel Łukasik, Bartosz Żurek - Michał Efir

Żółte kartki: Budziłek, Wroński M., Witasik, Gadomski, Sawala, Flis, Gul
Czerwona kartka: Wroński M. (33. min.)