Fani Legii świętują z koszykarzami awans do finałów - fot. Gacek / Legionisci.com

Koszykówka: Legia 57-56 Basket Piła

Koszykarze Legii w drugim dniu turnieju półfinałowego o II ligę pokonali Basket Piła 57-56. Spotkanie było bardzo emocjonujące. Legioniści po trzech kwartach prowadzili piętnastoma punktami i nic nie wskazywało na nerwową końcówkę. A losy meczu ważyły się do ostatniej sekundy! Na szczęście rzut Basketu wraz z końcową syreną, z połowy boiska, nie wpadł do kosza i podopieczni Roberta Chabelskiego zapewnili sobie awans do turnieju finałowego o II ligę.

Fotoreportaż z meczu - 45 zdjęć Hagiego

Fotoreportaż z meczu - 34 zdjęcia Gacka

Na trybunach panowała wspaniała atmosfera - kibice przez cały mecz wspierali swój zespół i próbowali przeszkadzać rywalom przeciągłymi gwizdami. Radości po końcowej syrenie nie było końca. Fani wbiegli na parkiet, by ze swoimi koszykarzami świętować zwycięstwo!

Jutro ostatni dzień turnieju. Legioniści o godzinie 13:15 zmierzą się z UKS-em Kielno. Wstęp kosztuje 5 złotych, serdecznie zapraszamy. Od wyniku tego meczu zależy pozycja Legii w półfinałach. Więcej w dziale Koszykówka.