Wypożyczeni: Bramka i czerwień Banasiaka

Fumen - Wiadomość archiwalna

Małą huśtawkę nastrojów przeżył Adam Banasiak, który najpierw zdobył kontaktowego gola dla Olimpii Elbląg, a tuż przed końcem spotkania wyleciał z boiska po faulu na rywalu. Ostatecznie nasi przyjaciele ulegli 2-3 Polonii Bytom. Do siatki trafił również Dawid Dzięgielewski, który przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny.

Wypożyczeni:
Marijan Antolović (Borac Banja Luka) - nie grał w wygranym 3-1 meczu z Rudarem Prijedor
Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - do 89. minuty w przegranym 2-3 meczu z Polonią Bytom. Strzelec bramki kontaktowej przy stanie 0-2 w 67. minucie. Ukarany czerwoną kartką za faul.
Marcin Bochenek (Arka Gdynia) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Olimpią Grudziądz
Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Zawiszą Rzgów
Dawid Duda (Znicz Pruszków) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Garbarnią Kraków
Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - od 73. minuty w wygranym 4-0 meczu z KP Piaseczno. Strzelec bramki na 4-0 w 90. minucie spotkania.
Srdja Kneżević (Borac Banja Luka) - nie grał w wygranym 3-1 meczu z Rudarem Prijedor
Jakub Kosecki (Lechia Gdańsk) - do 90. minuty w wygranym 3-1 meczu z GKS Bełchatów
Mateusz Lisiecki (Olimpia Elbląg) - nie grał w przegranym 2-3 meczu z Polonią Bytom
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z KS Polkowice
Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - do 64. minuty w przegranym 0-1 meczu z Ruchem Zdzieszowice
Piotr Wasikowski (Chojniczanka Chojnice) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Górnikiem Wałbrzych
Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - nie grał w przegranym 1-3 meczu z Lechią Gdańsk