Jeździectwo: Jaworska-Mazur zdobyła halowy Puchar Polski

Gabriela Jaworska-Mazur zajęła pierwsze miejsce w ujeżdżaniu podczas finałowych zawodów halowego Pucharu Polski w Zbrosławicach. Legionistka na koniu Zimba zdobyła złoty medal wśród seniorów. W Halowym Pucharze Polski w skokach przez przeszkody, w młodzieżowych kategoriach, startowały cztery legionistki.
Anna Małkowska w finale grupy C zajęła szóste miejsce, Wiktoria Bulska była ósma, podobnie jak Julia Poschauko (w innej grupie). Anastazja Broniatowska zajęła miejsce trzecie.

Wcześniej dwie zawodniczki jeździeckiej Legii zajęły miejsca na podium podczas halowych zawodów dzieci i młodzieży w skokach przez przeszkody w Aromerze. Julia Poschauko na koniu Cascala zajęła pierwsze miejsce, a Anastazja Broniatowska była trzecia. W finale startowały także dwie inne legionistki - Kamila Derlatka i Wiktoria Bulska.

W najbliższą sobotę od godziny 9 na hipodromie Legii przy Kozielskiej odbędą się zawody w skokach przez przeszkody w ramach drugiej eliminacji Ligi Mazowsza. Wstęp wolny.