Maciej Górski - fot. turi / Legionisci.com

ME: Lech Poznań 1-2 Legia

źródło: lechpoznan.pl - Wiadomość archiwalna

Legioniści nadal świetnie sobie radzą w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. W niedzielę pokonali we Wronkach Młodego Lecha 2-1. Dwie bramki dla zespołu Dariusza Banasika zdobył Maciej Górski. Pierwszą strzelił w 15. minucie, a drugą w 56. minucie. Gospodarzy stać było jedynie na honorowego gola - w 63. minucie Szumskiego z rzutu wolnego pokonał Kędziora.

Poznaniacy kończyli mecz w dziewiątkę, bo czerwone kartki otrzymali Borowski i Kędziora.

ME: Lech Poznań 1-2 (0-1) Legia Warszawa
0-1 - 15 min. Maciej Górski
0-2 - 56 min. Maciej Górski (karny)
1-2 - 63 min. Kędziora

Lech Poznań: Seweryn Derbisz - Tomasz Kędziora, Adrian Cieślak (46' Jakub Borowski), Karol Zaniewski, Maciej Maślany - Dominik Chromiński, Kamil Drygas - Marcin Byszewski (82' Bartłomiej Olejniczak), Karol Lisetty, Paweł Baraniak (66' Jakub Kapsa) - Patryk Wolski

Legia Warszawa: Jakub Szumski - Michał Grudniewski (46' Mateusz Długołęcki), Mateusz Cichocki, Cezary Michalak, Bartosz Widejko - Michał Kopczyński, Albert Bruce (46' Kordian Latos), Dominik Furman (90' Kamil Dankowski) - Mateusz Romachów (84' Marcel Gąsior), Maciej Górski, Kamil Kamiński (63' Kacper Starek)

Żółte kartki: Chromiński, Drygas - Furman, Starek
Czerwone kartki: Borowski (56 min.), Kędziora (84 min.)