Wypożyczeni: 90 minut Zboźnia

Fumen - Wiadomość archiwalna

Tylko trzech piłkarzy wypożyczonych z Legii rozegrało w innych klubach 90 minut. Jednak ani Adam Banasiak, ani Marcin Bochenek, a także Damian Zbozień nie mogli świętować zwycięstw po ostatnim gwizdku sędziego. Większe powody do radości mieli Paweł Broniszewski, Dawid Dzięgielewski oraz Piotr Wasikowski, których ekipy wygrały, choć cała trójka pojawiła się na placu gry dopiero w drugiej połowie.

Bilans wypożyczonych legionistów
Marijan Antolović (Borac Banja Luka) - przegrana 0-1 z Željezničarem Sarajevo
Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Marcin Bochenek (Arka Gdynia) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Kolejarzem Stróże
Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - do 75. minuty w wygranym 1-0 meczu z Wartą Sieradz
Dawid Duda (Znicz Pruszków) - nie grał w wygranym 2-0 meczu ze Stalą Stalowa Wola
Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - od 79. minuty w wygranym 4-1 meczu z Omegą Kleszczów
Jakub Kosecki (Lechia Gdańsk) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu ze Śląskiem Wrocław
Srdja Kneżević (Borac Banja Luka) - przegrana 0-1 z Željezničarem Sarajevo
Mateusz Lisiecki (Olimpia Elbląg) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Olimpią Grudziądz
Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Chrobrym Głogów
Piotr Wasikowski (Chojniczanka Chojnice) - do 88. minuty w wygranym 5-0 meczu z Czarnymi Żagań
Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Zagłębiem Lubin