Wypożyczeni: Świetny mecz Dzięgielewskiego

Fumen - Wiadomość archiwalna

Świetnie w barwach MKS Kutno zaprezentował się Dawid Dzięgielewski. Wypożyczony z Legii piłkarz zdobył obie bramki w meczu Narwią Ostrołęka i tym samym zapewnił swej ekipie zwycięstwo. "Dzięgiel" przez całe zawody był jednym z najlepszych zawodników na boisku. Z kolei Paweł Broniszewski może się pochwalić asystą, ale jego Legionovia okazała się gorsza od Orła Wierzbica.

Bilans wypożyczonych legionistów
Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Ruchem Radzionków
Marcin Bochenek (Arka Gdynia) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Wisłą Płock
Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w przegranym 2-4 meczu z Orłem Wierzbica. Asysta przy bramce na 1-2 w 85. minucie.
Dawid Duda (Znicz Pruszków) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Resovią Rzeszów. 90 minut w przegranym 1-2 meczu rezerw z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.
Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Narwią Ostrołęka. Strzelec bramek w 50. i 85. minucie spotkania.
Mateusz Lisiecki (Olimpia Elbląg) - od 83. minuty w przegranym 1-2 meczu z Ruchem Radzionków
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Kolejarzem Stróże
Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - do 55. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Bytovią Bytów
Piotr Wasikowski (Chojniczanka Chojnice) - od 68. minuty w przegranym 2-3 meczu z MKS Kluczbork