Wypożyczeni: Legioniści bez porażki

Fumen - Wiadomość archiwalna

Żadna z drużyn, w której występują wypożyczeni z Legii piłkarze, nie doznała porażki w miniony weekend. Najbardziej mogą żałować Adam Banasiak oraz Mateusz Lisiecki, którzy nie zagrali w wygranym wysoko meczu naszych przyjaciół z Elbląga. Tym bardziej, że było to dopiero czwarte zwycięstwo Olimpii w tym sezonie. Tylko remis wywiozło MKS Kutno z Karczewa i tym samym Dawid Dzięgielewski i spółka nie wywalczyli przepustki do gry w wyższej klasie rozgrywkowej.

Bilans wypożyczonych legionistów
Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - nie grał w wygranym 4-1 meczu z Dolcanem Ząbki
Marcin Bochenek (Arka Gdynia) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Polonią Bytom
Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - do 70. minuty w wygranym 3-1 meczu z Włókniarzem Zelów
Dawid Duda (Znicz Pruszków) - do 90. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Pelikanem Łowicz
Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - remis w meczu 1-1 z Mazurem Karczew
Mateusz Lisiecki (Olimpia Elbląg) - nie grał w wygranym 4-1 meczu z Dolcanem Ząbki
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z GKS Katowice. Ukarany żółtą kartką.
Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - do 71. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Jarotą Jarocin
Piotr Wasikowski (Chojniczanka Chojnice) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Ruchem Zdzieszowice