Polska 1-0 Słowacja

Woytek - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski wygrała 1-0 (1-0) w Klagenfurcie ze Słowacją. Jedynego gola zdobył w 30. minucie powracający po kontuzji Damien Perquis, dla którego było to debiutanckie trafienie w kadrze. Polska z kolei zaliczyła piąty kolejny mecz bez porażki. Ostatnie 10 minut meczu na boisku spędził legionista Rafał Wolski.

1-0 - 30 min. Damien Perquis

Polska: 1. Wojciech Szczęsny - 20. Łukasz Piszczek, 13. Marcin Wasilewski, 15. Damien Perquis (69, 24. Marcin Kamiński), 2. Sebastian Boenisch - 16. Jakub Błaszczykowski (63, 18. Adrian Mierzejewski), 11. Rafał Murawski (46, 6. Adam Matuszczyk), 7. Eugen Polanski (46, 5. Dariusz Dudka), 10. Ludovic Obraniak (80, 26. Rafał Wolski), 8. Maciej Rybus - 9. Robert Lewandowski (46, 23. Paweł Brożek).

Słowacja: 12. Dušan Perniš - 2. Peter Pekarík, 3. Ľubomír Michalík, 15. Tomáš Hubočan, 8. Dušan Švento - 9. Stanislav Šesták (57, 4. Karim Guédé), 19. Juraj Kucka (81, 20. Roman Procházka), 5. Marek Čech, 17. Marek Hamšík, 18. Erik Jendrišek (65, 6. Michal Breznaník) - 13. Filip Hološko (46, 11. Marek Bakoš).

żółta kartka: Mierzejewski