PP: Młoda Legia 2-1 Broń Radom

Młoda Legia wygrała w finale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim z III-ligową Bronią Radom 2-1 (0-1) i awansowała do rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu centralnym. Wygrana nie przyszła podopiecznym Dariusza Banasika łatwo - zwycięski gol padł na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry.

Fotoreportaż z meczu - 31 zdjęć Hagiego

Goście z Radomia wyszli na prowadzenie w 21. minucie, po trafieniu Arkadiusza Chudzińskiego. Cztery minuty po przerwie do wyrównania doprowadził Maciej Górski. Zwycięską bramkę zdobył w 89. minucie Cezary Michalak.

Finał PP: Młoda Legia 2-1 (0-1) Broń Radom
0-1 21 min. Arkadiusz Chudziński
1-1 49 min. Maciej Górski (rzut wolny)
2-1 89 min. Cezary Michalak (głową)

Młoda Legia: Jałocha - P. Wolski, Michalak, Cichocki, Widejko - Romachów, Latos (46' Rzuchowski), Prusinowski (83' Pogonowski), Stromecki, Misiak (66' Kamiński) - Górski (90' Dankowski)

żółte kartki: P. Wolski, Michalak, Widejko, Latos, Rzuchowski (Legia)