Wypożyczeni: Tylko Antolović zwycięski

Fumen - Wiadomość archiwalna

Pełne spotkanie w barwach Żeljeznicara rozegrał Marijan Antolović. Co prawda golkiper wypożyczony z Legii puścił jedną bramkę, ale jego zespół wygrał swój mecz. 90 minut zaliczyli również Damian Zbozień oraz Paweł Zieliński.

Na debiut w Piaście czekają nadal Jakub Szumski oraz Wojciech Lisowski. Obaj gracze oglądali porażkę z Górnikiem Zabrze z wysokości ławki rezerwowych.

Wypożyczeni legioniści
Antolović Marijan (Żeljeznicar Sarajewo) - 90 minut w wygranym 4-1 meczu z Zvijezdą
Lisowski Wojciech (Piast Gliwice) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Górnikiem Zabrze. W wyjściowym składzie w wygranym 4-3 meczu Młodej Ekstraklasy z Górnikiem. W 71. minucie ukarany czerwoną kartką
Romachów Konrad (Płomień Ełk) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Mazurem Ełk z powodu kontuzji. Debiut nastąpił tydzień wcześniej, kiedy to Konrad zagrał 30 minut w spotkaniu z Mrągovią Mrągowo.
Starek Kacper (Pogoń Siedlce) - od 76. minuty w przegranym 2-3 meczu z Wisłą Puławy
Szumski Jakub (Piast Gliwice) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Górnikiem Zabrze
Wasikowski Piotr (Pogoń Siedlce) - od 71. minuty w przegranym 2-3 meczu z Wisłą Puławy
Zbozień Damian (Piast Gliwice) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Górnikiem Zabrze
Zieliński Paweł (Stal Stalowa Wola) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Pelikanem Łowicz