Jakub Szumski - fot. Legionisci.com

Wypożyczeni: "Piątka" Szumskiego

Fumen - Wiadomość archiwalna

Marijan Antolović, Damian Zbozień oraz Paweł Zieliński to jedyni gracze wypożyczeni z Legii, którzy zaliczyli 90 minut w meczach pierwszych drużyn. W Młodej Ekstraklasie na pełny występ mógł liczyć Jakub Szumski. Jednak 20-letni bramkarz nie zatrzymał rówieśników Zagłębia Lubin, puszczając aż pięć bramek.

W protokole meczowym zapisał się Konrad Romachów, który wszedł w samej końcówce spotkania swej ekipy i... zdążył złapać żółtą kartkę.

Wypożyczeni legioniści
Antolović Marijan (Żeljeznicar Sarajewo) - 90 minut w wygranym 3-2 w meczu z GOŠK Gabela
Lisowski Wojciech (Piast Gliwice) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Zagłębiem Lubin
Romachów Konrad (Płomień Ełk) - od 85. minuty w wygranym 3-1 meczu z Motorem Lubawa. Ukarany żółtą kartką.
Starek Kacper (Pogoń Siedlce) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Pelikanem Łowicz
Szumski Jakub (Piast Gliwice) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Zagłębiem Lubin. Zagrał 90 minut w przegranym 1-5 meczu Młodej Ekstraklasy przeciwko Zagłębiu Lubin.
Wasikowski Piotr (Pogoń Siedlce) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Pelikanem Łowicz
Zbozień Damian (Piast Gliwice) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Zagłębiem Lubin
Zieliński Paweł (Stal Stalowa Wola) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu ze Stalą Rzeszów