Marijan Antolović - fot. Legionisci.com

Wypożyczeni: Czyste konto Antolovicia

Fumen - Wiadomość archiwalna

Pogoń Siedlce, w której występuje Piotr Wasikowski, wygrała 2-1 ze Stalą w Rzeszowie. Kolejne dobre spotkanie w barwach Żeljeznicara zanotował Marijan Antolović. Bramkarz wypożyczony z Legii zachował czyste konto. Piłkarz w wypowiedzi dla klubowej strony przyznaje, że czuje się dobrze w zespole z Bośni i Hercegowiny.

"Złapaliśmy dobry rytm i po rozczarowujących występach w Lidze Mistrzów wszystko zmierza w dobrym kierunku, choć nie było to łatwe. Teraz jesteśmy gotowi na wszystkie wyzwania, a przede wszystkim na zdobycie tytułu mistrza kraju. Chcę przyczynić się do tego i skorzystać z okazji, że dano mi możliwość występowania dla tak wielkiego klubu, jakim jest Żeljeznicar. Dlatego daję z siebie wszystko" - przyznał Marijan Antolović.

Tym razem szansy w Młodej Ekstraklasie w barwach Piasta Gliwice nie otrzymali Jakub Szumski oraz Wojciech Lisowski. Bez nich ekipa z Górnego Śląska przegrała w Szczecinie aż 0-7.

Wypożyczeni legioniści
Antolović Marijan (Żeljeznicar Sarajewo) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z FK Slavija Istocno Sarajewo
Lisowski Wojciech (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Pogonią Szczecin.
Romachów Konrad (Płomień Ełk) - od 75. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Huraganem Morąg.
Starek Kacper (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 2-1 meczu ze Stalą Rzeszów.
Szumski Jakub (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Pogonią Szczecin.
Wasikowski Piotr (Pogoń Siedlce) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu ze Stalą Rzeszów.
Zbozień Damian (Piast Gliwice) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Pogonią Szczecin. Ukarany żółtą kartką.
Zieliński Paweł (Stal Stalowa Wola) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Olimpią Elbląg.