Wypożyczeni: Połówki legionistów

Fumen - Wiadomość archiwalna

Kacper Starek oraz Piotr Wasikowski zaliczyli tylko jedną połowę w barwach Pogoni Siedlce przeciwko Olimpii Elbląg. To jedyni wypożyczeni legioniści, którzy wystąpili w meczach ligowych. W sparingu z rezerwami Borussii Dortmund zagrali Jakub Szumski oraz Damian Zbozień.

Bilans wypożyczonych legionistów
Antolović Marijan (Żeljeznicar Sarajewo) - najbliższy mecz zaplanowano na 15 września. Rywalem będzie Čelik Zenica
Lisowski Wojciech (Piast Gliwice) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu towarzyskim z Borussią Dortmund II
Romachów Konrad (Płomień Ełk) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Wissą Szczuczyn
Starek Kacper (Pogoń Siedlce) - do 46. minuty w przegranym 0-2 meczu z Olimpią Elbląg
Szumski Jakub (Piast Gliwice) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu towarzyskim z Borussią Dortmund II
Wasikowski Piotr (Pogoń Siedlce) - do 46. minuty w przegranym 0-2 meczu z Olimpią Elbląg
Zbozień Damian (Piast Gliwice) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu towarzyskim z Borussią Dortmund II
Zieliński Paweł (Stal Stalowa Wola) - nie grał w przegranym 0-4 meczu z Puszczą Niepołomice