Wypożyczeni: 90 minut Antolovicia

Fumen - Wiadomość archiwalna

Udany występ w barwach Żeljeznicara Sarajewo zanotował Marijan Antolović. Co prawda bramkarz wypożyczony z Legii nie zachował czystego konta, ale po zmianie stron uratował zespół przed utratą goli. Dzisiaj przeciwko Wiśle Kraków niemal cały mecz rozegrał Damian Zbozień.

Wypożyczeni legioniści
Marijan Antolović (Żeljeznicar Sarajewo) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Čelikiem Zenica
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie będzie grał w rundzie jesiennej z powodów zdrowotnych
Konrad Romachów (Płomień Ełk) - nie grał w z remisowanym 1-1 meczu ze Startem Działdowo
Kacper Starek (Pogoń Siedlce) - od 78. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Wigrami Suwałki
Jakub Szumski (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Wisłą Kraków
Piotr Wasikowski (Pogoń Siedlce) - do 63. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Wigrami Suwałki
Damian Zbozień (Piast Gliwice) - do 90. minuty w wygranym 2-0 meczu z Wisłą Kraków
Paweł Zieliński (Stal Stalowa Wola) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki