U-18: Polska 2-1 Słowenia

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 18 (rocznik 1995) wygrała 2-1 (0-1) w rewanżowym meczu towarzyskim z rówieśnikami ze Słowenii. W pierwszym spotkaniu padł remis 1-1. 90 minut zagrali Oskar Pogorzelec i Mateusz Żebrowski, natomiast Konrad Budek wszedł na boisko w 90. minucie.

76' Formella, 88' Rabiega 88 - 34' Črnigoj 34

Polska: Oskar Pogorzelec - Mateusz Żebrowski, Igor Łasicki, Mateusz Miazga, Rafał Włodarczyk - Dariusz Formella, Arkadiusz Mroczkowski (46' Karol Żwir), Sebastian Bonecki, Adam Dźwigała (72' Wojciech Kalisz), Vincent Rabiega (90' Konrad Budek) - Adrian Cierpka.