Hokej: KH Gdańsk 4-0 Legia

Redakcja, źródło: trojmiasto.pl - Wiadomość archiwalna

W niedzielnym meczu hokeiści Legii przegrali 0-4 z zespołem KH Gdańsk. Gospodarze objęli prowadzenie w 14. minucie grając w przewadze. Tuż po rozpoczęciu drugiej tercji legioniści stracili dwie bramki w ciągu niecałej minuty, a ostatni gol padł w 48. minucie meczu.

W mecz dziesięciominutowe kary za niesportowe zachowanie otrzymali dwaj legioniści - Patryk Wąsiński i Mateusz Wardecki.

KH Gdańsk 4-0 (1-0, 2-0, 1-0) Legia Warszawa
1-0 13:45 - Ziółkowski (as. Wrycza, Kabat)
2:0 21:13 - Wrycza (as. Strużyk, Ziółkowski)
3:0 21:46 - Stasiewicz (as. Pesta, Serwiński)
4:0 48:13 - Stasiewicz (as. Serwiński)

KH Gdańsk: Szymczewski; Kabat - Kwieciński, Aleniewski - Lehmann, Ruszkowski - Trawczyński; Wrycza - Ziółkowski - Strużyk, Stasiewicz - Serwiński - Pesta, Kulczyk - Duda - Kubicki oraz Tomf

Legia: Strąk; Pronobis - Połącarz; Wardecki - Solon, Kran - Grzesik, Jendrasik - Wolski; P. Wąsiński - Stępski - K. Wąsiński, Świderski - Rostkowski - Vecher, Kosobucki - Popielarz - Szaniawski