ME: GKS Bełchatów 2-2 Legia

Raffi, źródło: własne / 90minut - Wiadomość archiwalna

Młoda Legia zremisowała 2-2 w Bełchatowie, w swoim 11. meczu w obecnym sezonie. Legioniści prowadzili 1-0 po golu Bajdura, a od 20. minuty grali z przewagą jednego zawodnika, ale to gospodarze niespodziewanie zdobyli dwa gole. Cała druga połowa to niemal bezustanny napór naszej drużyny, który zaowocował tylko jednym golem - po dośrodkowaniu Żurka wynik ustalił Patryk Mikita. Legioniści utrzymali prowadzenie w tabeli, ale po piętach depcze im Lechia Gdańsk, mająca tę samą ilość punktów.

ME: GKS Bełchatów - Legia Warszawa
0-1 10 min. Michał Bajdur (as. Patryk Mikita)
1-1 33 min. Patryk Rynkiewicz
2-1 45 min. Paweł Zięba
2-2 79 min. Patryk Mikita (głową, as. Bartosz Żurek)

Młoda Legia: Jałocha – Bochenek (78' P. Wolski), Michalak, Cichocki, Widejko – Bajdur (56' Mizgała), Bruce (66' Prusinowski), Kurowski, Gąsior, Żurek - Mikita

Żółte kartki: Flis, Szymorek, Rośniak, Gul, Zięba, Rynkiewicz - Widejko, Mizgała, Mikita
Czerwona kartka: Seweryn Michalski (20. minuta, za faul taktyczny na Kamilu Kurowskim)