Damian Zbozień - fot. Natalia Kubka

Wypożyczeni: Udany powrót Zboźnia

Fumen - Wiadomość archiwalna

Udany powrót na boiska ekstraklasy zaliczył Damian Zbozień. Defensor Piasta pauzował przez trzy tygodnie na skutek zderzenia głową z innym piłkarzem. W sobotę powrócił na boisku w specjalnym kasku i przypieczętował wygraną we Wrocławiu. Oprócz niego, pełne 90 minut na boisku spędził Marijan Antolović.

Wypożyczeni legioniści
Marijan Antolović (Żeljeznicar Sarajewo) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Velezem Mostar
Jacek Knyziak (Znicz II Pruszków) - od 46. minuty w przegranym 0-1 meczu z Energią Kozienice
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - w rundzie jesiennej nie będzie grał z powodów zdrowotnych
Konrad Romachów (Płomień Ełk) - do 90. minuty w wygranym 1-0 meczu z Mrągowią Mrągowo
Kacper Starek (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 1-3 meczu z Unią Tarnów
Jakub Szumski (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 3-1 meczu ze Śląskiem Wrocław
Piotr Wasikowski (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 1-3 meczu z Unią Tarnów
Jakub Waszkiewicz (Wissa Szczuczyn) - od 88. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Dębem Dąbrowa Białstocka
Damian Zbozień (Piast Gliwice) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu ze Śląskiem Wrocław. Strzelec bramki na 3-1 w 77. minucie.
Paweł Zieliński (Stal Stalowa Wola) - nie grał w przegranym 1-3 meczu ze Zniczem Pruszków