Hokej: Legia Warszawa 7-3 SMS Sosnowiec

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Hokeiści Legii, podobnie jak w sobotę, pokonali w niedzielę SMS Sosnowiec. Tym razem jednak dali sobie strzelić trzy bramki, przy czym sami zdobyli siedem. Po pierwszej tercji wydawało się, że wynik będzie jeszcze bardziej okazały, bowiem po 20 minutach legioniści prowadzili już 4-1. Druga część spotkania niespodziewanie zakończyła się jednak zwycięstwem gości 2-1.

Fotoreportaż z meczu - 40 zdjęć Woytka

Ostatnią część meczu legioniści wygrali 2-0 i po weekendzie mogli dopisać do swojego konta zasłużone 6 punktów. Więcej informacji w dziale Hokej.

Kolejne spotkania dopiero w styczniu 2013 r.