Lekkoatletyka: Wyniki legionistów na mityngach w Warszawie i Łodzi

W miniony weekend lekkoatleci Legii startowali w zawodach halowych w Warszawie i Łodzi. Niektórzy z nich pobili swoje rekordy życiowe. Kolejne zawody lekkoatletyczne już w najbliższą sobotę na warszawskim AWF-ie. Poniżej wyniki legionistów z minionego weekendu:

W biegu na 60 metrów juniorów młodszych Bartosz Pawłowski zajął 5. miejsce z czasem 7,43 (-0,11s), lepszy czas (7,39s) uzyskał w eliminacjach. W biegu na 300 metrów Michał Ślązak uzyskał czas 39,71s. W biegu na 60 metrów juniorek Marta Szulc miała czas 8,03s, Gabriela Dzienisz 8,43s. Na tym samym dystansie juniorek młodszych Aleksandra Zawadzka miała 9,12s.

W biegu na 1000 metrów Kinga Jarzyńska zajęła 2. miejsce z czasem 3:03,72 min., Magdalena Krutel była trzecia (3:11,84), a Klaudia Dębiec ósma (3:49,56). W skoku w dal Zofia Rembiszewska zajęła 11. miejsce z wynikiem 4,21 metra.

Podczas zawodów w Łodzi w biegu na 60 metrów Mateusz Ostrysz uzyskał czas 7,54s, a na 200 metrów 24,87s.