Juniorzy: Legia 40-72 MKS Grójec

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Legioniści w meczu przedostatniej kolejki ulegli 40-72 MKS Grójec. Legioniści z początku utrzymywali tempo przeciwników, jednak końcowe minuty I kwarty były fatalne i już po 10 minutach nasi gracze przegrywali aż 20 punktami. W kolejnych odsłonach "Wojskowi" nieco poprawili skuteczność i grę w defensywie, ale grali bardzo niekonsekwentnie, nieskutecznie i popełniali dużo prostych błędów, które skutkowały dalszym, powolnym wzrostem przewagi gości.

Za tydzień w piątek ostatni mecz sezonu zasadniczego, z drugą drużyną Polonii.

Juniorzy: Legia 95/6 40-72 MKS Grójec (6-26,11-13,11-16,12-17)

Legia: Kajetan Kozieł 13 (1), Damian Nieliwodzki 9, Michał Otto 2, Damian Eychler 2, Piotr Jaworski 0 oraz: Artur Cymer 6, Wojciech Knap 6, Marcin Ryglewicz 2, Bartłomiej Pietruszewski 0, Adrian Bakuła 0, Paweł Ratuski 0, Sami Fekari.

MKS Grójec: Kamil Doliński 19, Damian Kocewiak 18, Wojciech Maliszewski 13, Daniel Pado 11, Hubert Wilewski 0 oraz: Michał Koziński 9, Konrad Koziński 2, Krystian Lewandowski 0, Jurij Pywowarczuk 0, Adrian Piątkowski 0.