Staruch i Szczęściarz poprowadzili doping na meczu z Turem - fot. Hagi / Legionisci.com

Koszykówka: Legia 79-66 Tur Bielsk Podlaski

W rozegranym dziś na Bemowie spotkaniu koszykarze Legii wygrali z Turem Bielsk Podlaski 79-66. Wyniki poszczególnych kwart: 20-15, 23-14, 19-17, 17-20. Kibice prowadzili fanatyczny doping przez całe spotkanie, a kierował nim "Staruch". Kolejne spotkanie legioniści zagrają za dwa tygodnie, również na Bemowie, z Piasecznem. Więcej informacji filmy i wypowiedzi w dziale Koszykówka.

Fotoreportaż z meczu - 35 zdjęć Hagiego

Przed meczem minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego dzień wcześniej Janusza Wichowskiego, prawdopodobnie najlepszego koszykarza w historii Legii Warszawa. Sekcja koszykówki Legii pośmiertnie włączyła Wichowskiego do Galerii Sław Koszykarskiej Legii.