Kamil Anczewski - fot. Legionisci.com

U-17: Polska 2-1 Dania. Gol Anczewskiego

Fumen, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 17 wygrała 2-1 z Danią w turnieju towarzyskim rozgrywanym w hiszpańskiej La Mandze. Drugą bramkę dla biało-czerwonych zdobył z rzutu karnego Kamil Anczewski. Legionista przebywał na murawie 64 minuty. Ponadto w spotkaniu wystąpili pozostali trzej gracze z Łazienkowskiej - Arkadiusz Najemski, Mateusz Wieteska oraz Michał Suchanek.

Polska 2-1 Dania
14. min. Oskar Zawada
41. min. Kamil Anczewski (karny)

Polska: Maksymilian Stryjek - Adrian Bielawski, Paweł Bochniewicz, Karol Hallmann, Arkadiusz Najemski, Paweł Stolarski (80. min. Błażej Chouwer), Mateusz Wieteska (75. min. Jan Bednarek), Michał Gałecki, Mateusz Grzybek (41. min. Michał Suchanek), Kamil Anczewski (64. min. Damian Rasak), Oskar Zawada (55. min. Patryk Parol)

Mecz rozgrywano systemem 2 x 40 minut. Następne spotkanie ekipa Roberta Wójcika rozegra we wtorek o godz. 13:00. Rywalem będą Norwedzy.