Grali przyjaciele. Zgoda z Juve reaktywowana

W rozegranym dziś w Lubinie spotkaniu piłkarze Pogoni przegrali aż 0-3 z Zagłębiem. Gospodarze już przed przerwą zdobyli dwie bramki. Pod koniec I połowy Pogoni należał się rzut karny, natomiast jeszcze przy stanie 0-0 Edi trafił w poprzeczkę. Piłkarze FC Den Haag zremisowali w wyjazdowym meczu z Ajaxem, przez długi czas nawet prowadząc. Ajax wyrównał w 85. minucie. W niedzielę swój mecz wygrał lider serie A, Juventus Turyn. Przez ostatnie miesiące zgoda z turyńczykami była zawieszona, a teraz została reaktywowana.

Fani FC Den Haag, z powodu zakazu, do Amsterdamu pojechać nie mogli i mecz obserwowali w pubie przy swoim stadionie.

Ekstraklasa: Zagłębie Lubin 3-0 (2-0) Pogoń Szczecin
Bramki: Bartosz Rymaniak 9', Szymon Pawłowski 23' - karny, Michal Papadopulos 81'

Pogoń: Janukiewicz - Hricko, Hernani, Noll, Pietruszka - Frączczak (85. Murayama), Rogalski, Akahoshi, Edi, Kolendowicz (74. Lewandowski) - Chałas (46. Djousse).

Eredivisie: Ajax Amsterdam 1-1 (0-1) FC Den Haag
0-1 30 min. Chery
1-1 85 min. Schone

Serie A: Juventus Turyn 3-0 (1-0) Siena
1-0 30 min. Lichtsteiner
2-0 74 min. Giovinco
3-0 89 min. Pogba