Wykorzystujemy pliki cookies (ciasteczka) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce znajdziesz tutaj.    ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 19 kwietnia 2013 r. godz. 12:53

Bilety na mecz z Pogonią - Żyleta pełna

Redakcja, źródło: Legia Warszawa

20 kwietnia o godz. 18:15 Legia Warszawa zagra na własnym stadionie mecz przyjaźni z Pogonią Szczecin. Trwa sprzedaż wejściówek w systemie on-line i w kasach klubowych. W związku z propozycją SKLW kibice Pogoni będą mogli zajmować miejsca na żylecie oraz w jej bezpośrednim sąsiedztwie. Osoby zamieszkałe w województwie zachodniopomorskim mogą kupić bilet również na kartę kibica Pogoni.

W sobotę otwarta zostanie kasa, w której bilety będą mogli zakupić kibice Pogoni. Do zakupu niezbędny jest dokument potwierdzający zamieszkanie w woj. zachodniopomorskim oraz karta kibica Pogoni lub Legii.

Do sprzedaży udostępniony został również sektor gości oraz miejsca w strefie buforowej - sektory 121, 122, 221 i 222.

Nie ma już biletów na Żyletę ani na sektor rodzinny. W sumie zajętych jest ok. 23 000 miejsc.

Kasy czynne będą w dniach:
19.04. w godz. 11:00–19:00 (kasy 1, 2)
20.04. od godz. 09:00 (1, 2, 3, 4)

Do zakupu biletu i wejścia na stadion konieczne jest posiadanie karty kibica. Ich wyrabianie (koszt 10 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej. Wyrabianie kart możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17 oraz w dniu meczu od godz. 9 do rozpoczęcia spotkania.

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej bez konieczności posiadania własnej karty kibica (za wyjątkiem sektora rodzinnego, gdzie każde dziecko musi mieć własną kartę).

Cennik biletów:



przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (194)

tommi, 11.04.2013 15:12 - *.dynamic.chello.pl

około 3000 miejsc zarezerwowanych dla pogoni. na Żylecie sektory 204,205 na dole 106,109 i pół 110 i do tego w narożniku caly sektor 203. ciekaw jestem czy oni sa wstanie przyjechac w 3 tysiące do Warszawy

do tommi, 11.04.2013 15:19 - *.lyreco.com

Niech Cię o to głowa nie boli.

dzon, 11.04.2013 15:30 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Witam.Mam pytanie,czym różni się bilet 1 kategori od 2?

do tommi, 11.04.2013 15:41 - *.dynamic.chello.pl

Nie wypisuj bajek,wszędzie to piszesz na legia.com to samo.

L, 11.04.2013 15:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Bracia PEŁNA MOBILIZACJA..Musimy pobic rekord frekwencji.
20.04.2013 Ma byc dniem słonecznym i ciepłym a więc o 18 musi zabrzec w blasku zachodu słońca TYLKO LEGIA..UKOCHANA LEGIA..

do tommi BUAHAHA, 11.04.2013 15:46 - *.dynamic.chello.pl

Ja słyszałem że 8 tys miejsc zarezerwowanych dla Pogonii.

do dzon, 11.04.2013 15:53 - *.ip.netia.com.pl

I kategoria jest na Wisłę, Polonię, Lecha, Widzew, pewnie Śląsk, II kategoria na pozostałe zespoły, ale to są te same bilety.

hgw, 11.04.2013 15:56 - *.play-internet.pl

Podobno Pogoń zarządała całą wschodnią około 12 tys. Ale iti odmówiło.

pytanie do redakcji i nie tylko, 11.04.2013 16:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

witam
Czy mając kartę Pogoni będę mógł wejść gdzie chcę? Nigdy nie wiadomo, zawsze są problemy przy Ł3 z wpuszczaniem, ja kibicuję Legii, ale wyrobiłem kartę Pogoni

PDK, 11.04.2013 16:11 - *.dynamic.chello.pl

Z Hagi przyjedzie na mecz 6 tys ziomków z włoszczyzną z holandii

info, 11.04.2013 16:12 - *.ip.netia.com.pl

Pogoń przyjedzie w sile większej niż my do Szczecina, wyjazd roku :)

Łukasz, 11.04.2013 16:20 - *.dynamic.chello.pl

wystarczy wejsc do systemu on-line bietowego i widac faktycznie ze te sektory sa zablokowane o których pisał tommi. 106 109 204 205 i 203 są zablokowane. niema tam mozliwosci kupienia biletów. fajnie by było jak by nasza zgoda wpadła w takim składzie koło 3 tysiecy.

pogon, 11.04.2013 16:20 - *.tepsanet.com

przyjedziemy w 12 0000,

do tommi, 11.04.2013 16:30 - *.play-internet.pl

ja słyszałem że 10tysięcy na stadion i 250000 w strefach kibica w całym kraju.

leśniczy, 11.04.2013 16:50 - *.adsl.inetia.pl

A melanż trwa...

edson_zmm, 11.04.2013 17:20 - *.adsl.inetia.pl

myślę, że ze 2 tys minimum powinno być. Mecz odbywa się w sobotę, pogoda coraz ładniejsza, na dodatek dla Pogoni jest to pierwsza oficjalna wizyta na nowym stadionie, więc myślę, że chętnych nie zabraknie i przynajmniej te 2 tys pęknie.

Legia&Pogoń

Sadist, 11.04.2013 17:31 - *.static.chello.pl

Mam pewne info od decyzyjnych (potwierdzone): Pogoń zajmuje całą zachodnią łącznie z vipami

do tommi, 11.04.2013 17:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

po meczu z zaglebiem gadalem z chlopakami ze Szczecian i mowili ze 5 kolo to minimum ich przyjedzie na mecz

nike, 11.04.2013 17:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

zapraszamy jak najwiecej i zabawa na calego oprawa zgodowa i bedzie zaje..... :)

do tommi, 11.04.2013 17:54 - *.play-internet.pl

A o miejscach zarezerwowanych dla karneciarzy slyszałeś dzieciaku?

kppp, 11.04.2013 17:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

mam pytanko... czy jest planowana oprawa na ten mecz :>?

symeniuk, 11.04.2013 17:58 - *.adsl.inetia.pl

Ciekawe czy bedzie oprawa.

JeLonek, 11.04.2013 18:11 - *.robbo.pl

To ile mniej wiecej zostało biletów na ZyLete oprócz tych zarezerwowanych dla Pogoni , bo widze ze już sie praktycznie kończą :) Bedzie miazga

MsL, 11.04.2013 18:14 - *.ip.netia.com.pl

Ciekawe czy w meczu z Pogonią pozdrawiane będą WSZYSTKIE zgody Legii ??? Chodzi mi tu oczywiście głównie o Zagłębie!

Info., 11.04.2013 18:18 - *.dynamic.chello.pl

Doping Będzie prowadził Staruch na Żylecie !
Ponieważ Kończy mu się zakaz stadionowy w najbliższych dniach.

janusz, 11.04.2013 18:30 - *.toya.net.pl

ma byc oprawa !! na stadionie jak i poza stadionem. kibicoow pogoni tylu przyjedzie ze bedzie zrobiona dla nich strefa kibica :) cala legia zawsze razem !! rownierz przyjada nasi bracia z turynu bedzie zabawa :)

Przemo, 11.04.2013 18:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl

do dzon 1 kat o 2 kat różni się ceną ;)

oprawa powinna być. nie moze byc inaczej

do redakcji, 11.04.2013 18:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

dlaczego nie ma informacji typu, że np. sprzedaż biletów na dany mecz rozpocznie się powiedzmy za 2 dni tylko od razu jest rzucone info i kto przeczyta ten zdąży kupić.jak przyjdzie np. mecz z Lechem czy Śląskiem które będą najciekawsze czy będzie jakieś wcześniejsze info ?????? bo jak człowiek wróci wieczorem z pracy przeczyta a tu już cala Żyleta pełna zapewne będzie...

dzon, 11.04.2013 19:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

dzon dziękuję za odpowiedzi.

legia, 11.04.2013 19:28 - *.dynamic.chello.pl

stan na 19 27 zostało 437 biletów na zylete

tomaszz, 11.04.2013 19:42 - *.sds.uw.edu.pl

S. ma zakaz do 8 czerwca więc niestety nie pojawi się w tym roku na Ł3

mM, 11.04.2013 19:58 - *.dynamic.chello.pl

@Janusz widzę, że zawsze najlepiej poinformowany :P

(L)

Seba, 11.04.2013 20:02 - *.dynamic.chello.pl

Stan na 20:01

Żyleta: 385

stamber, 11.04.2013 20:30 - *.gdansk.vectranet.pl

blednie wybrałem konto i nie dokonałem płatnosci, ale w systemie pokazuje ze bilet zarezerwowany i na nowo nie moge kupic, po jakim czasie to sie odblokuje ?

do do tommi, 11.04.2013 20:34 - *.free.aero2.net.pl

a ty o tym że na sektor 106 i 109 jest sprzedanych jakies 350 karnetów tak samo na 204 i 205 łacznie ze 400 wiec razem 750 a pozostałe na tych sektorach jest zarezerwowane dla pogoni na prośbę sklw dzieciaku i nieodzywaj sie jak nie wiesz.

@ stamber, 11.04.2013 21:01 - *.ip.netia.com.pl

Jakieś pół godziny ;)

filip, 11.04.2013 21:17 - *.dynamic.chello.pl

czy zeby kupic bilet na pogon trzeba miec nową karte?

sasi , 11.04.2013 21:23 - *.dynamic.lte.plus.pl

sektor 209 jest podzielony na209 L i 209P jaka jest miedzy nimi różnica ?

bileter, 11.04.2013 21:28 - *.dynamic.chello.pl

No to już ostatnie 15 biletów na żylete zostało. Będzie grubo ;)

GoLdi, 11.04.2013 21:47 - *.internetia.net.pl

ekipa z dolnegośląska bileciki już ma ... cpn cpn cpn ... :) Hej Pogoń Szczecin bawimy się :)

do kpp, 11.04.2013 21:51 - *.play-internet.pl

A jak nie bedzie to co? To nie przychodzisz?

asdg, 11.04.2013 22:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

rozumiem, że mając kartę kibica Pogoni wejdę na każdy sektor?

HEJ MKS HEJ CWKS...., 11.04.2013 22:04 - *.ap-media.pl

Będzie miazga na Ł3 i nie tylko w żródełku fiesta!!!!

do sasi, 11.04.2013 22:06 - *.raciborz.vectranet.pl

róznica jest taka ze miedzi nimi jest płot
A żyleta juz pełna bedzie miazga

lolo, 11.04.2013 22:08 - *.warszawa.mm.pl

podobno Pogoni ma byc 16tys, potwierdzone info

miki, 11.04.2013 22:17 - *.255.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

i po biletach na Żyletę..

(L), 11.04.2013 22:17 - *.simset.net

Nie ważne Ile Pogoni przyjedzie. Musi być pełny stadion !!!

LEGIA & POGOŃ

oleola, 11.04.2013 22:34 - *.lukman.pl

Żyleta PEŁNA :)

do sasi, 11.04.2013 22:37 - *.03.gwa.telkab.pl

No widze że najpierw to ty tutaj rozpatrujesz jakby tutaj stanac zeby nikt nie widzial ze patrzysz sie na mecz a nie spiewasz TAK?
Inne sektory dla takich, przepraszam ze tutaj spinam ale tak twoje pytanie zinterpretowalem.

gocLaw80, 11.04.2013 23:00 - *.warszawa.vectranet.pl

Na 22.40 brak biletów na Żylecie

Fan Ze Sto(L)icy, 11.04.2013 23:36 - *.dynamic.chello.pl

Na takie wydarzenie poszedł bym i tak ale serce się cieszy bo chyba ostatni bilet na "Żyletę" ogarnąłem:)

do filip tu W(L)F\'02 DO KOŃCA, 11.04.2013 23:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Drogii Pikniku trzeba byś został w domu kupił popcorn założył ciepłe kapcie bo zimą ciągle z nami a na Legie sobie daruj bo szkoda się przeźiębić bo niedługo zapytasz gdzie są apteki 24h // Boże Chroń Fanatyków od takich paźi /// pozdro dla sekcji pkp e(L)o S.

anti, 11.04.2013 23:52 - *.dynamic.chello.pl

biletów nie ma. Kupujcie na sąsiednie sektory!!

Kazik, 12.04.2013 03:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do redakcji
Mam pytanie czy mogę wykupić karnet jeszcze i jaka jest cena?

Do redakcji, 12.04.2013 03:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Małe pytanko można jeszcze kupić karnet jak tak to jaka cena?

kura, 12.04.2013 07:13 - *.54

Do Redakcji: czy kibice pogoni musza miec karte kibica legii zeby wejsc na zylete czy wystarczy im kk pogoni?

@sasi, 12.04.2013 07:24 - *.dynamic.chello.pl

L: Lewactwo
P: Prawica Narodowa

:D:D

c., 12.04.2013 09:41 - *.warszawa.vectranet.pl

czemu nie było newsa że rusza sprzedaż, tylko nagle jest że trwa....

heh, 12.04.2013 10:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

no brak od wczoraj, ale rodzice kasy nie dadzą i będą zwroty jak zawsze.

Trol party

dacza, 12.04.2013 12:07 - *.130

prośba!
jak ktoś zwróci bilet proszę o sms-a
664363767

prezes, 12.04.2013 13:20 - *.dynamic.lte.plus.pl

jak ktoś zwróci bilet proszę o sms 609166666

Wraith, 12.04.2013 14:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bracia jezeli jest ktoś chętny do odstapienia lub ktos nie moze isć na mecz Legia- Pogon prosze o kontakt na gg 37349429

gm, 12.04.2013 15:15 - *.105

Redakcjo ja Wam wspolczuje, coraz bardziej sie onet robi w komentarzach

wq231, 12.04.2013 15:40 - *.warszawa.vectranet.pl

Jakby ktoś chciał zwolnić bilet to niech napisze: 785986633 to odkupie.

KIBOL, 12.04.2013 16:06 - *.dynamic.chello.pl

jak ktoś zwraca 2 bilety to niech dzwoni lub pisze .
500 724 956
517 303 556
napiwek za bilety :)

hah, 12.04.2013 16:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Załóżcie forum i podbijajcie nr telefonów listą. Dodajcie jeszcze adres, pesel i nie zapomnijcie napisać, że od 90 lat chodzicie na mecze.

Oj na PP są jeszcze bilety - dziwne. Trend na mecze przyjaźni. Pytanie skąd ? Pewnie masę znajomych mordeczek ze szczecina znacie :)

* Nie mam pojęcia czemu puszczacie te komentarze z numerami.

aha, 12.04.2013 16:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I co wam po info o zwrocie skoro i tak czas realizacji zwrotu jest różny :) Myśliciele ...

Może ktoś u nich pomyśli i zrobi masowe wklepanie zwrotów (jak to już nie raz bywało), tylko o 2 w nocy. Dzieci lulu i mniejszy kipisz. Zawsze jakieś bilety są zwracane. Nawet na klasyku, gdzie 5 dni przed meczem był full, to dzień przed było ich 40.

do do sasi, 12.04.2013 16:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Na 209 nie ma zadnego plotu. I lewy i prawy sa jednym sektorem.

maniek, 12.04.2013 16:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Czy jest możliwe żeby bilety były do kupienia w dzień meczu?

mario, 12.04.2013 16:25 - *.internetdsl.tpnet.pl

Czy jest możliwe żeby kupić bilety w dzień meczu??

wyjazdowiec bez wejściówki, 12.04.2013 16:27 - *.dynamic.chello.pl

Wyjazdowcy Pogoni i Legii którzy są bez wejściówek bez biletu na mecz idziemy do Sport Baru na Legii,będzie konkretne umacnianie zgody,alko nie zabraknie :) a po meczu Żródło i powtórka :)

wwl, 12.04.2013 16:27 - *.netservis.com.pl

odkupie , dam 100 , 504743305

do aha, 12.04.2013 16:33 - *.dynamic.chello.pl

O jakim klasyku mówisz? pytam z ciekawości

Paź, 12.04.2013 16:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jestem z Polonii pisać 790731139

bongo, 12.04.2013 16:46 - *.dynamic.chello.pl

Jak ktoś będzie zwrócić bilet to pisać ! :) gg: 11118512

bongo, 12.04.2013 16:48 - *.dynamic.chello.pl

Odkupie 4 bilety ! gg: 11118512

do c., 12.04.2013 16:51 - *.devs.futuro.pl

nie no, wcale nie było od wczoraj rano info o sprzedaży......... hehehe

do do do sasi, 12.04.2013 17:06 - *.centertel.pl

No co ty?!

@ maniek, 12.04.2013 17:08 - *.adsl.inetia.pl

Na 100% będą bilety w dniu meczu, ale na 100% nie będzie biletów na Żyletę (już nie ma).

123456, 12.04.2013 17:22 - *.dynamic.chello.pl

nie rozumiem czemu tyle biletów jest zarezerwowanych dla pogoni, rozumiem, że zgoda itp, ale chyba w pierwszej kolejności powinny być bilety dla legii ... wiem zaraz zostanę zhejtowany itp... ale taka prawda ... tyle czasu do meczu i żeby biletów nie było? no jakaś pomyłka chyba

MIAZGA, 12.04.2013 17:29 - *.ap-media.pl

Jest pięknie a będzie jeszcze lepiej. Jak tak dalej będzie to zaraz brychczego będzie pełna (L) POGOŃ&LEGIA!!!!!!!!

hut sedzimir, 12.04.2013 17:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

mecze przyjaźni są najnudniejsze... trzeba czuc sie takim zobowiazanym i dopingowac "zgode" gdy tak przegrywa.... feee

pewne info, 12.04.2013 17:37 - *.play-internet.pl

Pogoń wynajęła samolot czarterowy i mają mieć po drodze grilla z ekipą Lecha z Krzesin, wyjątkowo ze sprzętem

do kazik, 12.04.2013 17:51 - *.dynamic.chello.pl

da rade 155 zeta za karnet

kibolek, 12.04.2013 18:04 - *.dynamic.chello.pl

LEGIA POGON Bracia na zawsze!!!

aha, 12.04.2013 18:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

O kilku w tym i poprzednim sezonie, gdzie też cała trybuna była zajęta 1 dnia. Na jakieś 3 dni przed meczem pojedyncze zwroty i w dzień meczu lub jeden przed nawet po 10 na sektorze. Gdzie i tak potem okazuje się, że jest ze 100 wolnych miejsc, bo karnety.

Tak jak z liczeniem w komentarzach z 29 tysięcy robi się 17 hehe.

Nie ma obecnie, nie znaczy, że nie będzie.
- kumulacja zwrotów.
- nie wszystkie pogoń wykupi.

Czasy koników i rozciętych krat minęły ;p

Powodzenia i ogarnijcie się z tym nr syfem.
******* 100 zl
******* dam ci buzi
******* sprzedam nerkę

Pa

Monopol Zodiak, 12.04.2013 18:45 - *.dynamic.chello.pl

W takich meczach piłka schodzi na drugi plan.Ale mam nadzieje że piłkarze Pogonii trochę odpuszczą bo im 3 pkt nie są potrzebe i tak nie spadną a nas kolejne 3 pkt zbliżają do upragnionego Mistrzostwa :)

W tym dniu będzie melanż umacnianie zgody i ci co nie mają biletu niech przychodzą przyjeżdżają.
Są osoby co jadą do Krakowa a nie wejdą na mecz z Pogonią ale i tak będą w tym dniu w żródełku i sport barze.

To było na melażu...to było na melanżu...

Kumaty, 12.04.2013 19:03 - *.nyc.res.rr.com

Do Pogoniarzy, dużo prowokatorów z K6 tu wypisuje bzdury. Nie wracajcie na to uwagi.

WARRIOR(L), 12.04.2013 19:10 - *.dynamic.chello.pl

WSZYSCY WE WTOREK NA RUCH!!! PEŁNA MOBILIZACJA!!!

S11, 12.04.2013 19:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam! Mam karnet na trybune 216 lecz na ten mecz będe miał wejście VIP.. Czy mogę jakoś oddac wejściówke? Prosze o odpisanie redakcji!

Fanatic, 12.04.2013 19:25 - *.225

Żyleta zajeta nawet 210 cały juz poszedł. może byśmy zrobili na ten wyjątkowy mecz doping na dwie przeciwległe trybuny. sektor gosci jest na ten mecz w cenie Żylety, brychczego tez nieza drogo. Ekstra by było drzeć sie na dwie nabite trybuny za bramkami. to moja sugestia

WSZYSCY WE WTOREK NA RUCH!!! PEŁNA MOBILIZACJA!!!, 12.04.2013 19:50 - *.dynamic.chello.pl

nie zapominajcie o tym meczu!

Tadeusz, 12.04.2013 19:54 - *.dynamic.chello.pl

Odkupię bilet na Zyletę.
Cena nie gra roli.
Dzwoń na nr:
566 552 355

m, 12.04.2013 19:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

1-1 właśnie bracia zakończyli

Janko, 12.04.2013 20:41 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Mam pytanie czy w dniu meczu na sektor rodzinny będą bilety do kupienia?Bo wybieram się ze Szczecina ze swoimi brzdącami na mecz i nie chciał bym zostać pod bramą a musimy jeszcze KK wyrobić.

Anty Tusk (Donald dziki uciekł do Afryki), 12.04.2013 21:30 - *.11

We wtorek 16.04 o godz. 18:30 Legia Warszawa zagra na własnym stadionie mecz w ramach 1/2 finału Pucharu Polski z Ruchem Chorzów. Ceny biletów są nieco wyższe niż na poprzednie rundy PP - od 30 do 50 zł.(a i tak niższe niż na mecze ligowe) Trwa sprzedaż wejściówek w systemie on-line. Kasy klubowe czynne będą od 12.04.


http://legionisci.com/news/52713_Bilety_na_mecz_z_Ruchem_Chorzow.html


WSZYSCY WE WTOREK NA MECZ !!!
GRAMY O AWANS DO FINAŁU PUCHARU POLSKI !!!

Teraz płaczecie że nie ma biletów na Żylete na mecz z braćmi ze Szczecina? To dawajcie na mecz z Ruchem !!! Kibicem jesteście bez względu na przeciwnika i range spotkania. Pamiętajcie o tym !!!!

Szczecinianin, 12.04.2013 22:08 - *.szczecin.mm.pl

Bracia, od której są otwarte kasy by kupić bilet? Chodzi konkretnie o sobotę

tommi dwa, 12.04.2013 22:28 - *.dynamic.chello.pl

ej słyszeliście.. chodzą słuchy po mieście że Pogoń przyjedzie w 32tys i nie mamy biletów...

Amir(L), 13.04.2013 00:44 - *.subscribers.sferia.net

@Szczecinianin:

Kasy czynne będą w dniach:
15.04.-19.04. w godz. 11:00–19:00 (kasy 1, 2)
20.04. od godz. 09:00 (1, 2, 3, 4)


Do zobaczyska na Ł3

do tommi dwa, 13.04.2013 08:12 - *.dynamic.chello.pl

kasy sa otwarte od 11

andżej, 13.04.2013 08:17 - *.warszawa.vectranet.pl

Sprzedam tamburyno.
Tel. 500-600-700

Szczeciński Legionista, 13.04.2013 10:01 - *.dynamic.chello.pl

Bilet na "Ż" jest. Musi być miazga.

janósz, 13.04.2013 11:44 - *.rypin.vectranet.pl

Kupię tamburyno od andżeja
tel. 700-600-500

ett, 13.04.2013 12:00 - *.ap-media.pl

Szykuje sie zajebisty meczyk;D
LEGIA&POGOŃ

Szczecinianin , 13.04.2013 12:48 - *.szczecin.mm.pl

@Amir(L)
Dzięki wielkie. Pozdrowienia ze Szczecina i do zobaczenia na meczu

MKS1, 13.04.2013 14:43 - *.dynamic.chello.pl

szykuje się historyczny wyjazd, w końcu tyle czasu czekalismy na mecze przyjazni w Ekstraklasie

(L) POGOŃ, 13.04.2013 17:06 - *.ap-media.pl

A MELANŻ TRWAAAAAAA!!!!!!!!! MIAZGA!!!!!!! WSZYSCY NA Ł3 I DO ŻRÓDEŁKA !!!!!

Szczeciński Legionista, 13.04.2013 21:40 - *.dynamic.chello.pl

Tylko, że niektórzy do Źródełka do dotrą :)

S9, 14.04.2013 07:54 - *.play-internet.pl

Wielki przyjaciel Legii, krzywdy nie zrobi, choć sam jest w trudnej niepewny bytu w ekstraklasie.

Pomorzanin , 14.04.2013 14:01 - *.adsl.inetia.pl

Ile biletów zostało sprzedanych bo nic nie pisze na legia.com . Dzieki z góry !

adek, 14.04.2013 15:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Cos kiepsko idzie ta sprzedaż :/

Anty ksp, 14.04.2013 15:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Walić srolonie

janusz, 14.04.2013 21:07 - *.dynamic.chello.pl

Witam, mam pytanie:
Chciałem w sobotę wyrobić KK na mecz z Pogonią, ale słyszałem, że osoby niezameldowane w woj. mazowieckim (jestem z Podkarpacia) mają z tym czasem problemy w dniu meczu...

Mecz z Ruchem , 14.04.2013 21:13 - *.dynamic.chello.pl

Kur.a Bracia Wszyscy chcą bilet na Pogoń a zobaczcie ile jest na 1/2 PP Ten mecz jest bardzo wazny a cała Żyleta jest prawie pusta...Ludzie ogarnijcie sie i jak nie macie biletu na sobotni mecz to kupujcie na Ruch...Ma być MIAZGA!!!!

(L)ipton, 14.04.2013 23:35 - *.dynamic.chello.pl

Orientuje się ktoś czy jakaś pula biletów na Żyletę zostanie przez klub przeznaczona do sprzedaży kasowej? Przegapiłem sprzedaż on-line.

bartłomiej, 15.04.2013 09:37 - *.6

Czy jest planowany jakiś szal okazjonalny?

aaaaaaaaaaaaaa, 15.04.2013 11:05 - *.play-internet.pl

zamienię ciągnik ursus 230 na bilet dokładam do tego rozrzutnik do gnoju .
kontakt 300 123 456 .bardzo mi zalezy.
kiss ! kiss!

benzyna, 15.04.2013 13:29 - *.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

do aaaaaaaaaa chetnie zamienię ten gnój od rozrzutnika na szalik ksp.bardzo mi na tym zależy.dodam do tego legitymację mo.

do Mecz z Ruchem, 15.04.2013 13:49 - *.dynamic.chello.pl

nie jest cała pusta zobacz sobie na licznik na stronie oficjalnej! sprzedali mniej niz na pogoń wszyscy na mecz z ruchem

slawsi, 15.04.2013 14:28 - *.adsl.inetia.pl

coś mało biletów poszło, o co chodzi?

pstryk , 15.04.2013 17:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak czytam nie ktore wpisy i mi kopara opada ....mam nadzieje ze jak ktos powyzej napisał ze te komentarze pisza z dyskopolo .Bo tak troche nie fajnie czytac/słyszec z ust braci co niektore teksty . A co do Naszej liczby nie bojcie sie tyle ile mamy przyznane tylu Nas bedzie....tak bez urazy ale z 30% procent przyjedzie takich co to na wyjedzie w zyciu nie byli ....ale przeciez mecz zgody i mysla ze to wycieczka szkolna hahaha

MksPogon1948, 15.04.2013 18:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jedzie pociag z daleka , na nikogo nie czeka , konduktorze łaskawy , zapi...aj do wawy ! :) Leeegiaaaa Waaaarrrszaaawaaa !

Bielany, 15.04.2013 19:31 - *.warszawa.mm.pl

Na Pogoń bilety na Żyletę poszły w (jakieś) 2 dni, a na Ruchu będzie połowa Żylety, co to ma być ?? WTF ..

rozaa, 15.04.2013 21:01 - *.net.pbthawe.eu

Witam!! Kupię koszulkę Legii Żyleta. gg;2928448

SZCZECIN, 16.04.2013 10:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

KOLEDZY Z WARSZAWY LECIM NA WARSZAWĘ , BĘDZIE NAS OK 10.000 .............

marian, 16.04.2013 11:04 - *.dynamic.chello.pl

SPOKOJNIE !!! DLA POGONI SĄ ZAREZERWOWANE MIEJSCA NA SKRAJU ŻYLETY !!! CZYTAJCIE FORUM POGONII I WSZELKIE INFO OD DOWODZĄCYCH A NIE OD PROWOKATORÓW Z KOMENTARZY... POGOŃ LEGIA !!!

Krystian-Berlin, 16.04.2013 12:06 - *.cust.telecolumbus.net

Witam.Jestem kibicem Pogonii i chce sie wybrac na mecz z Berlina,jak mam dokonac biletu na mecz??karta kibica Pogonii wystarczy??bede w Warszawie w sobote rano.Prosilbym o konkretne info.Z gory dziekuje i pozdrawiam braci po szalu

t23, 16.04.2013 13:01 - *.internetdsl.tpnet.pl

Chcę zabrać po raz pierwszyt na mecz synka, który ma mniej niż 7 lat. Czy kotś wie, czy wejdzie ze mną na mój bilet (dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo bez karty kibica), dzieki za podpowiedź.L.

do janusz , 16.04.2013 14:11 - *.ap-media.pl

ja jestem z podkarpacia i bez problemu wyrobiłem. KK

Ja zwasze., 16.04.2013 14:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wytrwałość się opłaca. Dziś nabyty bilet. Im bliżej spotkania, tym więcej zwrotów.

Tak jak pisałem, 16.04.2013 17:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

106 dopuszczony i połowa sektora wolna. Bez spiny i trolingu w komentarzach, wystarczy myśleć.

L, 16.04.2013 18:26 - *.ostrowmaz.mm.pl

Są bilety na 106

11latek, 16.04.2013 18:41 - *.warszawa.mm.pl

Brać bilety na 106 !! Szybko, bo zaraz nie będzie.

OLIUSTKA, 16.04.2013 19:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam:)jade na mecz z Pomorza od koszalina do Wawy mam 2 wolne miejsca w aucie

1916, 16.04.2013 20:03 - *.warszawa.vectranet.pl

Jak mogę zrobic zwrot biletu kupionego przez internet?????

sados, 16.04.2013 20:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ok 100 biletów na 106!!!!

fantom, 16.04.2013 22:23 - *.dynamic.chello.pl

no i jednak mam :)

WSZYSCY DO ŻRÓDEŁKA, 17.04.2013 00:41 - *.ap-media.pl

JAZDA DO ŻRÓDEŁKA POGOŃ & LEGIA

Nieznany, 17.04.2013 19:02 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Bracia szykuje się piękna oprawa więc nie zepsujcie niczego..kupujcie bilety gdyż potrzebujemy dużo osób żeby oprawa się udała i więcej info chwile przed meczem! (L)

kondzik , 18.04.2013 00:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

zwalniam bilet na 206 m 2 r 16

nortel do redakcji, 18.04.2013 09:39 - *.itsa.pl

Ktoś mi powiedział, że jak kupie bilet na sektor gości to na nim będę mógł wejść na Żyletę.

dobrze, 18.04.2013 09:43 - *.warszawa.vectranet.pl

Zwrocik upolowany z rana :) do zobaczenia na Żylecie!!! dajemy z siebie 1916% !!!!

qqlesko, 18.04.2013 12:34 - *.adsl.inetia.pl

wyłączyli ze sprzedaży żylete już ? nawet jak była pełna to można było "skakać" po sektorach ?!

(L), 18.04.2013 21:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pogoń dostałą bilety na 203 i 202?? bo te sektory wyłączone są kompletnie ze sprzedaży od początku?? Ma ktoś jakieś info na ten temat??

Będzie oprawa, 18.04.2013 21:37 - *.dynamic.chello.pl

Kto niezałapal sie na Żylete dawac na Deyny 210 211 juz pełne reszta tez sie zapełnia conajmnie 6 tysiecy juz tam poszło. dawac tam bo oprawa bedzie nietylko na Żylecie ale i na pozostalych sektorach. w krakowie juz pokazaliśmy że jestesmy najlepsi w Polsce teraz trzeba to podtrzymać. niech resztę sciska dupa z zazdrości.

POGOŃ LEGIA , 18.04.2013 21:58 - *.ap-media.pl

Wszyscy na Ł3 OJ będzie się działo MIAZGA!!!!!!!!!!!

OLIUSTKA, 18.04.2013 23:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Portowcow przyjedzie 1,5 tys czy wiecej?:))czy ktos z koszalina,slupska lub okolic startuje?jesli tak to mam wolne miejsce w aucie:)

(L), 19.04.2013 10:17 - *.warszawa.vectranet.pl

kupujcie bilety tez na 120

dawać na Brychczego, 19.04.2013 11:48 - *.dynamic.chello.pl

120 - 453
219 - 83
220 - 180
razem 718 biletów. zróbmy doping na 2 trybuny bedzie kozak efekt. zostało tez jeszcze ze 700 sztuk na sektor gosci który jest do naszej dyspozycji.

78, 19.04.2013 11:53 - *.99

do t23. Tak, Twój syn wejdzie z Tobą na Twój bilet

Sadyba Fans, 19.04.2013 12:23 - *.dynamic.chello.pl

już prawie 21500 uprawnionych do wejścia. Myślę, że do jutra do meczu będzie prawie 23 tys. Więc nawet jak nie przyjdzie 2-3tys. osób to i tak będzie najwyższa frekwencja na wiosnę ;)

slawsi, 19.04.2013 12:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sadyba Fans - ok ale na taki mecz powinno przyjść z 28 tys.: mecz ze zgodą, lider i ostatnio same zwycięstwa, ładna pogoda

p, 19.04.2013 12:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

WSZYSCY !!!!!!!!!!!!!!!!

WSZYSCY NA Ł3 WSZYSCY DO ŻRÓDEŁKA , 19.04.2013 12:37 - *.ap-media.pl

WSZYSCY NA MECZ LEGIA POGOŃ PO 6 LATACH. MIAZGA!!!!!
A MELANŻ TRWA........(L)

erer, 19.04.2013 12:38 - *.polkomtel.com.pl

Pewnie przekroczymy 20 tys. w sobotę. Nie za wiele, biorąc pod uwagę, że Legia jest liderem i gramy ze zgodą.

do sadyba fans, 19.04.2013 13:04 - *.dynamic.chello.pl

mysle że do meczu przekroczy 24 tysiace spokojnie bo od wczoraj od godz 12 do dzis do południa 2 tysiace poszło. dodaj mnóstwo ludzi co kupi przed meczem w kasie. 24 tysiace przekroczymy spokojnie

ZYLETA,KRYTA i LUK, 19.04.2013 13:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dawajcie kupujcie na sektor gosci pojedziemy na dwie strony jak za dawnych lat kiedy ach to byly czasy krzyklo sie Warszwa i to oczekiwanie na odpowiedz piekne :D

el, 19.04.2013 13:11 - *.auto-wimar.eu

Wie ktoś może czy będą zwroty na zylecie bo zakupiłem po ruchu oko i nie zdarzylem kupić, dzięki za jakiekolwiek info. Pozdro bracia!! Legia Pogoń Zagłębie!

Kobi, 19.04.2013 13:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Warto posłuchać!!!
Wdowiec fajnie gada zwłaszcza o L ;) :

http://www.youtube.com/watch?v=g47sa0Q6zHw

wodzirej, 19.04.2013 13:57 - *.internetdsl.tpnet.pl

Pogon przyleci Dreamlinerami na Okęcie

PAPRYKARZ, 19.04.2013 13:57 - *.telia.com

Wiecie moze, ktore sektory sa przeznaczone dla Pogoni? I czy mozna kupic na nie bilet z kk Legii?

Jak nie to doradzcie, na ktory sektor kupic albo czy jest jeszcze jakas opcja by dostac sie z biletem na inny sektor na zylete

Z gory dzieki za odpowiedz

andzej, 19.04.2013 13:59 - *.centertel.pl

do jumatych: co jest takiego fascynujacego w meczu przyjazni? wytlumaczy ktory? bo ja tego nie czuje w ogole.. wole mecze z wisla, lwchem itp gdzie jest korba a nie taiie pitu pitu.

Aga, 19.04.2013 14:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

DO REDAKCJI:

DO KTÓREJ GODZINY MOŻNA NABYĆ BILET ON-LINE W DNIU MECZU ?

Lolek, 19.04.2013 14:58 - *.sggw.waw.pl

Tylko niech żaden geniusz nie zakłada nic związanego z Zagłębiem, bo na meczach spotykałem geniuszy w koszulce Pogoni, a szalu Zagłębie. Ogarnijcie się.

falafel, 19.04.2013 15:01 - *.polkomtel.com.pl

Są jeszcze bilety na Żylete?

luka, 19.04.2013 15:19 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Czy będzie oprawa? Ile biletów sprzedanych? Będą świeże kiełbaski? Wpuszczą mnie na żyletę w długich włosach? Jaki dziś dzień?

kosmita do Lolek, 19.04.2013 15:21 - *.wasko.pl

bardzo dobrze, trzeba to mówić bo wielu nowych żyleciarzy nie ma pojęcia ocb..

CWKS, 19.04.2013 15:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

nie będzie problemu jak będę na sektorze 203 na biało??? skoro te miejsca zajmują Portowcy?

wwo do redakcji, 19.04.2013 16:33 - *.dynamic.chello.pl

takie pytanie do redakcji.ile lat musi mieć osoba żeby wykupić bilet na seniora?

JeLonek, 19.04.2013 16:37 - *.robbo.pl

Od wczoraj 3 tysiące poszło biletów ? Coś mi sie nie chce wierzyć w ten licznik..

do CWKS, 19.04.2013 17:12 - *.03.gwa.telkab.pl

To jest Żyleta więc NIE BEDZIE PROBLEMU ;)

xxcs1, 19.04.2013 17:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pojawiło się kilkanaście wolnych miejsc na żylecie

d, 19.04.2013 17:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

cały czas zwroty na Żylete się pojawiają.

DO LOLEK, 19.04.2013 17:52 - *.adsl.inetia.pl

ZEBYS SIE NIE ZDZIWIL :DD ZWLASZCZA ZE DZIS BYL ODBIOR KOSZULEK ZGODOWYCH Z ZAGLEBIEM. NIE JEDEN GIMBUS Z PODNIETY JUTRO W NIA WSKOCZY, NIE MYSLAC JAKI TO DZIS MECZ :P

GoLdi, 19.04.2013 18:11 - *.internetia.net.pl

Będzie miazga !!! Już kanapeczki na drogę szykujemy :) a jutro ... a melanż trwa .....

Bilety, 19.04.2013 18:14 - *.xdsl.centertel.pl

Niech w końcu będzie konkret na trybunach, kupować bilety!!!

CWKS, 19.04.2013 18:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Według grafiki z sektorami to 203 nie wlicza się już do Żylety ale ok dzięki :)

rodowity Szczecinianin, 19.04.2013 18:54 - *.dynamic.chello.pl

uwaga wiadomość z oficjalnego źródła: ilość osób po zapisach w grupach wynosi ok 3100 osób. Do tego pewnie ok 1000 pojedzie na własną rękę. Więc to już pewne, że będzie nas ok 4000 tys !!!!! A melanż trwa!!!!!

cyniek, 19.04.2013 20:32 - *.play-internet.pl

do rodowity szczeciniann .nie fantazjuj kolego

A MELANŻ TRWA!!!!!!!!!!!!!, 19.04.2013 20:35 - *.ap-media.pl

BĘDZIE MIAZGA POGOŃ LEGIA TAKICH BRACI SIĘ NIE TRACI!!!! A MELANŻ TRWA .......!! !!!!!!!!!

@ rodowity szczecinain, 19.04.2013 20:37 - *.adsl.inetia.pl

To będzie Was więcej niż Polonii na meczach u siebie (razem ze zgodami ;)

L, 19.04.2013 21:10 - *.dynamic.mm.pl

do Szczecinian, wszyscy na mecz

emil, 19.04.2013 22:15 - *.dynamic.chello.pl

A ja mam bilet na sektor gosci i ide z z dzickiem.

tia, 19.04.2013 23:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niech zakładają, tylko potem nie jeden wyłapie i się nauczy. Nie znają, nie wiedza itd.

Oczywiście trzeba się zachowywać odpowiednio. Akcja w Sosnowcu z wyjściem z sektora za dymem dobra, ale dla mnie obie zgody zasługują na szacunek, konkretne przywitanie etc.

Wiadomo nie zakłada się nic związanego z Zagłębiem na mecz zgody z Pogonią, jak i na odwrót.

Jednak przy intonowaniu "zaprzyjaźnionych" pieśni powinien być Sosnowiec albo 0 przyśpiewek. Co innego przyjęcie, a co innego wykluczenie zgody, bo przyjechała inna.

Witamy braci od kilku dobrych dni i oby pozostawiło to jak najlepsze wrażenia i odczucia.



p.s. "żyleciarzy" ? Żyleta była, teraz to jakaś golarka z marketu idąca z trendem.

Gościmy panowie. Starej gwardii jeszcze trochę zostało.

hah, 19.04.2013 23:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lepszych 300 co przyjmą, niż 7 tysięcy co tylko stwarzają pozory.

do emil, 20.04.2013 09:03 - *.opera-mini.net

super wiadomość,czekałem na nią.

DO REDAKCJI, 20.04.2013 09:25 - *.dynamic.chello.pl

PILNE czy sa jakies zwroty na żylete bo mam kumpla ze szczecina bez biletu i właśnie się zbieramy jechać na ł3 po bilet

Stan biletów na 10:00, 20.04.2013 10:05 - *.185

W chwili gdy licznik na oficjalnej wskazywał 23053 policzyłem sobie bilety jakie jeszcze zostały na dzisiejszy mecz.
104 - 121
111 - 251
112 - 267
113 - 173
114 - 292
115 - 392
116 - 54
120 - 415
121 - 260
122p - 60
123 - 496
200 - 405
201 - 260
211 - 35
212 - 183
213 - 250
214 - 205
215 - 317
216 - 77
219 - 16
220 - 87
221 - 34
222 - 330
223 - 189
224 - 280
225 - 163

Razem 5612 biletów

L, 20.04.2013 12:25 - *.dynamic.mm.pl

kolego pytasz o zwroty, warto jechać teraz pod kasę bo ludzie zwracają. Ja tak kiedyś kupiłem na mecz z dyskopolo

wild, 20.04.2013 13:43 - *.play-internet.pl

jedno mam pytanie wybiera sie ktoś na sektor Gości??? jest tam sporo biletów... jak myślicie da rade na 104 kupic bilet w kasie przed meczem jeszce albo ewentualnie na zylete??? wiem ze juz pijecie pewnie ale będę wdzięczny za info aaaaaaaaaaaaaa BSNT

do wild, 20.04.2013 14:48 - *.adsl.inetia.pl

na sektor gości to normalny sektor więdz śmiało . przed meczem pewnie będą bilety na 104 ale na zylete już nie ma pozdro do szczecina !

do wild, 20.04.2013 15:22 - *.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na żyletę na 97% nie kupisz-( może jak będzie jakiś zwrot) .Jeśle chcesz kupić to bierz na trybunę brychczego-tam tez będzie darcie japy :) Bo dużo ludzi co nie wyrobiło z czasem na żyletę to kupi tam.

kibic, 20.04.2013 15:46 - *.syrion.pl

do 25 tys na pewno dojdzie juz jest 24.5tys sprzedanych

seba83, 20.04.2013 17:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

gdzie mozna sprawdzic ile spzedanych jest biletow??

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.