Mateusz Cichocki - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Cichocki lepszy od Kurowskiego

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W miniony weekend doszło do spotkaniu drużyn, w których występują wypożyczeni z Legii Kamil Kurowski oraz Mateusz Cichocki. Po ostatnim gwizdku sędziego powody do radości miał zawodnik Dolcanu, który przebywał na murawie przez pełne 90 minut, a jego zespół wygrał 3-2. W barwach innych ekip pełne spotkania zagrali m.in. Mateusz Romachów oraz Bartosz Widejko.

Bilans wypożyczonych legionistów
Marijan Antolović (FK Żeljeznicar) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Ćelik Zenica
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 3-2 meczu z Kolejarzem Stróże
Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) - mecz z Lechem Rypin nie doszedł do skutku z powodu wycofania się drużyny przeciwnej z rozgrywek II ligi. Obecnie Jałocha leczy drobny uraz naciągnięcia pachwiny.
Kamil Kurowski (Kolejarz Stróże) - od 61. minuty w przegranym 2-3 meczu z Dolcanem Ząbki
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Widzewem Łódź
Cezary Michalak (Warta Poznań) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Cracovią Kraków
Mateusz Romachów (Wigry Suwałki) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu ze Zniczem Pruszków. Ukarany żółtą kartką. W środę zagrał od 26. minuty w zaległym meczu przeciwko Olimpii Elbląg. Ekipa z Suwałk przegrała 0-3.
Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - od 68. minuty w wygranym 2-1 meczu z Puszczą Niepołomice
Jakub Szumski (Piast Gliwice) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Widzewem Łódź
Piotr Wasikowski (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Puszczą Niepołomice
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu ze Zniczem Pruszków
W środę zagrał 90 minut w zaległym meczu przeciwko Olimpii Elbląg. Ekipa z Suwałk przegrała 0-3.
Damian Zbozień (Piast Gliwice) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Widzewem Łódź
Bartosz Żurek (GKS Bełchatów) - do 79. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała