Mateusz Żebrowski zaliczył kolejny występ w reprezentacji U-18 - fot. legionisci.com

U-18: Czechy 1-2 Polska, grali Żebrowski i Tomasiewicz

Raffi, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 18 (rocznik 1995) wygrała w Opawie 2-1 (2-1) w swoim drugim meczu towarzyskim przeciwko Czechom. 90 minut grał na prawej obronie Mateusz Żebrowski, a 45-minutowy występ u boku o rok starszych kolegów zaliczył Grzegorz Tomasiewicz, który pojawił się w wyjściowym składzie. Na ławce rezerwowych zasiadł tym razem bramkarz Młodej Legii Oskar Pogorzelec.

W pierwszym spotkaniu rozegranym w Kędzierzynie-Koźlu podopieczni Marcina Sasala zwyciężyli 1-0.

U-18: Czechy 1-2 Polska
Daniel Holzer 45 - Kacper Łazaj 2, Adam Dźwigała 18

Polska: Mateusz Kuchta - Mateusz Żebrowski, Lukas Klemenz, Paweł Dawidowicz (46' Piotr Żemło), Patryk Kun (46' Wojciech Dziemidowicz) - Adam Dźwigała (46' Bartosz Jaroch), Arkadiusz Mroczkowski (65' Sebastian Rudol), Kacper Łazaj (60' Karol Żwir), Dariusz Formella, Grzegorz Tomasiewicz (46' Dawid Kort) - Damian Kowalczyk (60' Damian Kugiel).