Młodzież: mecze niedzielne

Redakcja, źródło: legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Podobnie jak w sobotę, wszystkie drużyny Młodych Wilków wygrały swoje niedzielne mecze. Trampkarze starsi wygrali 4-0 z Drukarzem '98, z gracze o rok młodsi pokonali MDK Płock aż 14-0. W meczach młodzików rozegranych w Żyrardowie, Młode Wilki 2000 wygrały 5-1, a Legia 2001 odniosła zwycięstwo 7-0. W derbach rocznika 2003 rozegranych przy Łazienkowskiej, górą byli podopieczni Daniela Myśliwca, którzy wygrali 8-2 i objęli prowadzenie w tabeli rozgrywek.

Legia 98 4-0 Drukarz Warszawa - Zdjęcia z meczu
1-0 11 min. Mateusz Dara (głową, as. Mateusz Żyro)
2-0 35 min. Bartosz Olszewski (as. Przemysław Kopeć)
3-0 39 min. Wiktor Wiszorowski (karny po faulu na Szymonie Urbaniaku)
4-0 70 min. Jacek Majda (as. Przemysław Kopeć)

Strzały (celne): Legia 19 (10) - Drukarz 6 (5)

Legia: Ceran (36' Brylewski) - S. Ławcewicz (36' Urbaniak), Żyro, Orłowski, Wiszorowski - Kopeć, Dara, Małachowski (36' Możdżonek [99]), Waniek (36' Gardziński), Olszewski [99](36' Dikof) - Majda [99]

Legia 99 14-0 (6-0) UKS MDK Płock - Zdjęcia z meczu
1-0 14 min. Mateusz Kinast (as. Eryk Agnyziak)
2-0 20 min. Sebastian Szymański (as. Eryk Agnyziak)
3-0 22 min. Eryk Agnyziak (as. Bartosz Rymek)
4-0 29 min. Bartosz Rymek (as. Eryk Agnyziak)
5-0 33 min. Sebastian Szymański (as. Szymon Gwiazda)
6-0 35 min. Bartosz Rymek (as. Sebastian Szymański)
7-0 37 min. Adrian Rybak (as. Mateusz Olejarka)
8-0 40 min. Szymon Gwiazda (as. Mateusz Olejarka)
9-0 41 min. Mateusz Olejarka (rzut karny po faulu na Szymonie Gwieździe)
10-0 42 min. Mateusz Olejarka (as. Szymon Gwiazda)
11-0 43 min. Szymon Gwiazda (as. Rafał Kazubek)
12-0 48 min. Szymon Gwiazda (as. Mateusz Olejarka)
13-0 52 min. Szymon Gwiazda (as. Rafał Kazubek)
14-0 67 min. Rafał Kazubek (as. Szymon Gwiazda)

Strzały (celne): Legia 39 (22) - MDK 3 (1)

Legia: Śmigielski - Zajączkowski, Romański, Rybak, Knap - Kinast (36' Kazubek), Faliszewski, Rymek (36' Staśkiewicz), Agnyziak, Szymański (36' Olejarka) - Gwiazda

Żyrardowianka OSIR Żyrardów 00 1-5 (1-3) Legia 00
1-0 2 min. Mikołaj Neuman
2-0 11 min. Mikołaj Neuman
2-1 15 min.
3-1 19 min. Paweł Barzyc (as. Michał Gładysz)
4-1 36 min. Jakub Sinior (rzut wolny)
5-1 38 min. Mikołaj Neuman (as. Jakub Sinior)

Białoruski - Cichocki, Gładysz - Kucharek, Sinior, Barzyc, N.Zawistowski, Fischer - Neuman oraz: Borychowski, Zaborowski, Struzik, Goljasz, Michalski, M.Zawistowski.

OSiR Żyrardowianka Żyrardów 01 0-7 (0-1) Legia 01
0-1 15 min. Sebastian Duczek (as. Alex Phan)
0-2 Sebastian Gajownik (as. Stanisław Muniak)
0-3 Maciej Anusik (as. Stanisław Muniak)
0-4 Maciej Anusik (as. Stanisław Muniak)
0-5 Stanisław Muniak (as. Maciej Anusik)
0-6 Alex Phan (as. Mateusz Bieniek)
0-7 Sebastian Duczek (as. Stanisław Muniak)

Legia: Kaniewski - Kraśniewski (Cichocki), Goliński (Bieniek) - Phan (Gajownik, Duczek), Bartnicki (Graczyk), Muniak, Gierach, Maciak - Duczek (Anusik)

Legia 03 8-2 (4-2) Polonia Warszawa 03 - Zdjęcia z meczu

Strzały (celne): Legia 32 (21) - Polonia 17 (10)

Legia - I i III kwarta: Antoni Klan - Aleksy Hoduń, Maciej Balcerak - Marcel Niesłuchowski, Tomasz Wysocki, Marcel Ślusarczyk - Jakub Kowalski
Legia - II i IV kwarta: Patryk Kurzajewski - Filip Arak, Filip Szewczyk - Patryk Pierzak, Jan Olszewski, Mikołaj Randak (27-30' Ślusarczyk) - Szymon Włodarczyk