Bartosz Widejko - fot. Legionisci.com

Wypożyczeni: Występy pięciu legionistów

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W środę rozegrano mecze 25. kolejki w rozgrywkach I i II ligi. Pełne zawody zaliczyli Mateusz Cichocki w barwach Dolcanu Ząbki, a także duet wypożyczony do Wigier Suwałki - Mateusz Romachów oraz Bartosz Widejko. Zespoły legionistów zgodnie wygrały po 1-0. W Bośni między słupkami stanął Marijan Antolović, który podczas 90 minut gry puścił jedną bramkę.

Bilans wypożyczonych legionistów
Marijan Antolović (FK Żeljeznicar) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Rudarem Prijedor
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Zawiszą Bydgoszcz
Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) - nie grał w wygranym 3-2 meczu z Ruchem Zdzieszowice
Kamil Kurowski (Kolejarz Stróże) - mecz z ŁKS Łódź się nie odbył z powodu wycofania zespołu z rozgrywek. Drużynie Kolejarza przyznano walkower.
Cezary Michalak (Warta Poznań) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Bogdanką Łęczna
Mateusz Romachów (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu ze Stalą Stalowa Wola
Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - od 46. minuty w przegranym 1-2 meczu z Motorem Lublin
Piotr Wasikowski (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Motorem Lublin
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu ze Stalą Stalowa Wola