Marko Suler - fot. Mishka / Legionisci.com

ME: Legia Warszawa 2-0 Piast Gliwice

Piłkarze Legii Warszawa, występujący w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy, pokonali dziś na bocznym boisku przy Łazienkowskiej zespół Piasta Gliwice 2-0 (2-0). Pierwszą bramkę zdobył w 18. minucie Paweł Wolski, a wynik spotkania ustalił tuż przed przerwą Marko Suler. Legia miała zdecydowaną przewagę i mogła wygrać w znacznie większych rozmiarach. Legioniści zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

ME: Legia Warszawa 2-0 (2-0) Piast Gliwice Zdjęcia z meczu
1-0 17' Paweł Wolski (as. Patryk Mikita z rzutu wolnego)
2-0 42' Marko Suler (as. Michał Kucharczyk z rzutu rożnego)

Strzały (celne): Legia 22 (12) - Piast 4 (3)

Legia: Wojciech Skaba - Mateusz Żebrowski (83' Maciej Prusinowski), Łukasz Bogusławski, Marko Suler, Paweł Wolski - Michał Kucharczyk (60' Michał Bajdur), Mateusz Długołęcki (46' Mateusz Zawal Ż), Janusz Gol, Przemysław Mizgała (60' Marcel Gąsior), Aleksander Jagiełło - Patryk Mikita (46' Jakub Arak)
grali także: Mateusz Zawal, Michał Bajdur, Maciej Prusinowski, Marcel Gąsior i Jakub Arak