Wojciech Lisowski - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Lisowski strzela w Młodej Ekstraklasie

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Ze zmiennym szczęściem prezentowali się w ostatnich dniach wypożyczeni legioniści. Wojciech Lisowski zamiast w pierwszej drużynie Piasta, na razie wystąpił przez pełne 90 minut w potyczkach z Wisłą Kraków oraz Ruchem Chorzów, któremu wbił gola. Powody do zadowolenia może mieć Marijan Antolović, który jest bliski sięgnięcia po mistrzostwo i puchar Bośni i Hercegowiny.

Bilans wypożyczonych legionistów
Marijan Antolović (FK Żeljeznicar) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Olimpic Goražde. We wtorek zagrał 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Široki Brijeg w pierwszym meczu finałowym Pucharu Bośni i Hercegowiny.
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Flotą Świnoujście. Ukarany żółtą kartką.
Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Turem Turek
Kamil Kurowski (Kolejarz Stróże) - do 67. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Cracovią. W środę zagrał 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z GKS Katowice.
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Ruchem Chorzów. Zagrał 90 minut w wygranym 3-2 meczu z Ruchem w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy i strzelił gola na 2-1 w 61. minucie. Ponadto w środę zagrał 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Wisłą Kraków w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.
Cezary Michalak (Warta Poznań) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Zawiszą Bydgoszcz
Mateusz Romachów (Wigry Suwałki) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Pogonią Siedlce
Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - do 58. minuty w wygranym 1-0 meczu z Wigrami Suwałki
Jakub Szumski (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Ruchem Chorzów
Piotr Wasikowski (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Wigrami Suwałki
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Pogonią Siedlce. Ukarany żółtą kartką.
Damian Zbozień (Piast Gliwice) - od 87. minuty w wygranym 2-1 meczu z Ruchem Chorzów
Bartosz Żurek (GKS Bełchatów) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Górnikiem Zabrze. Zagrał do 70. minuty w wygranym 2-1 meczu z Górnikiem w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.