Pięciobój nowoczesny: Wyniki legionistów w PŚ w Budapeszcie

W zawodach Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym, które odbyły się w Budapeszcie, Krzysztof Kuruc z Legii zajął 22. miejsce z wynikiem 4312 pkt. i nie awansował do finału. Do finału awansowała za to Katarzyna Wójcik (3916 pkt.), która w eliminacjach była 10. W finale zobaczylibyśmy także Oktawię Nowacką, gdyby nie kontuzja pleców podczas ostatniej konkurencji - biegu i strzelania.
Legionistka, która przed ostatnią konkurencją zajmowała drugie miejsce, ze względu na nieukończenie kombinacji spadła na 34. pozycję (2180 pkt.) i odpadła z dalszej rywalizacji.

Wójcik w finale wypadła słabo, a brak punktów w jeździe konnej sprawił, że ostatecznie uplasowała się dopiero na 35. pozycji z wynikiem 3520 pkt.