Młodzież: Legia 2002 11-3 UKS Żagle

Raffi, źródło: legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W jedynym meczu rozegranym w poniedziałek Młode Wilki 2002 zmierzyły się z UKS Żagle z Wawra. Po pierwszej połowie legioniści prowadzili 8-1 i kontrolowali niemal w pełni wydarzenia boiskowe. W trzeciej kwarcie byli nieco mniej skoncentrowani i mniej skuteczni, a do tego goście agresywną, ale i odważną grą zdołali zdobyć 2 gole i zminimalizować straty. Mimo wszystko ostatnie słowo należało do podopiecznych trenera Świerczewskiego, a wynik na 11-3 ustalił... bramkarz Legii, Gabriel Skiba.

Naszych zawodników mimo pewnego i wysokiego zwycięstwa czeka jeszcze niewątpliwie sporo pracy nad tempem i dokładnością akcji, skutecznością oraz grą obronną, szczególnie z ofensywnie grającym przeciwnikiem.

Za trzy dni Młode Wilki wyjadą do niemieckiego Rehau i czeskich Františkovy Lázně, gdzie rozpoczną rywalizację w ramach niezwykle silnie obsadzonego turnieju Mini-Euro. W piątek zagrają sparingi z czeskim Banikiem Sokolov i Karpatami Lwów, a od soboty rozpoczną rywalizację w turnieju Mini-Euro. Finał imprezy zostanie rozegrany w niedzielę o 16:30.

Grupa A: Paris Saint-Germain, Ajax Amsterdam, Team Europa-DTFS, AGF Aarhus, Legia Warszawa, FC Budapeszt

Grupa B: Lazio Rzym, Manchester United, Young Boys Berno, Tottenham Hotspur, Sparta Praga, BATE Borysow.

Grupa C: Schalke 04, FC Porto, MŠK Žilina, Karpaty Lwów, CFR Cluj, Vegalta Sendai (Japonia)

Legia 2002 11-3 (8-1) UKS Żagle Warszawa
1-0 5 min. Maciej Kruszewski (as. Jakub Łyś)
2-0 6 min. Mateusz Wysokiński (as. Maciej Kruszewski)
3-0 7 min. Patryk Peda (as. Jakub Nowiński)