Jan Urban - fot. Mishka / Legionisci.com

Urban: Zobaczymy co zrobi Lech

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jan Urban (trener Legii): Skomplikowało nam się spotkanie po bramce na 1-0. To dodało skrzydeł drużynie gospodarzy. Z drugiej strony, spodziewaliśmy się, że w taki właśnie sposób zagra Widzew - bardzo ambitnie w grze defensywnej, grający blisko, pressingiem i szukający szansy w kontratakach.

W drugiej połowie strzeliliśmy bramkę i wiedzieliśmy, że scenariusz nie będzie inny niż w pierwszej połowie. Mieliśmy trochę problemów z szybkością Pawłowskiego, ale to my mieliśmy dogodne sytuacje, żeby zdobyć 3 punkty. Zabrakło zimnej krwi, chłodnej głowy, może trochę szczęścia i umiejętności. Dopisujemy sobie 1 punkt i zobaczymy co jutro zrobi Lech.