Wypożyczeni: Bramka Romachowa

Fumen - Wiadomość archiwalna

W sobotę zakończono rozgrywki w II lidze. Miłym akcentem na koniec popisał się Mateusz Romachów, który w potyczce ze Stalą Rzeszów wpisał się na listę strzelców. Oprócz niego na murawie pojawił się inny piłkarz wypożyczony z Legii - Bartosz Widejko. Pełny mecz w potyczce Chojniczanki rozegrał Konrad Jałocha.

Bilans wypożyczonych legionistów
Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z MKS Kluczbork
Mateusz Romachów (Wigry Suwałki) - do 84. minuty w wygranym 4-0 meczu ze Stalą Rzeszów. Strzelec bramki na 2-0 w 71. minucie.
Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - do 46. minuty w przegranym 0-1 meczu ze Zniczem Pruszków
Piotr Wasikowski (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-1 meczu ze Zniczem Pruszków
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - do 79. minuty w wygranym 4-0 meczu ze Stalą Rzeszów