Młoda Legia 6. na turnieju w Hadze

Raffi, źródło: legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Młoda Legia zajęła 6. miejsce w 60. edycji turnieju U-19 organizowanego przez ADO Den Haag. W meczach grupowych legioniści - których turniejowa 18-tka składała się w połowie z graczy testowanych, jak również z zawodników którzy rozegrali mniej minut w Młodej Legii i drużynie juniorów - spisywali się z meczu na mecz coraz lepiej (0-2 z reprezentacją Meksyku, 0-1 ze Swansea i 2-0 z ADO Den Haag), ale nie zdołali awansować do półfinału.

W meczu o 5. miejsce ich przeciwnikiem było brazylijskie Cruzeiro Belo Horizonte. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2 (0-0).

Wyniki meczów grupowych, dzień 1 i 2:
Kadra Meksyku U-19 3-1 (2-0) Legia
1-0 Daniel Rios
2-0 David Avalds
2-1 Bartłomiej Czarnecki (as. gracz testowany)
3-1 Jose Ramirez (rzut karny)

Swansea City 1-0 (0-0) Legia

ADO Den Haag 0-2 Legia
0-1 Kamil Kamiński (as. gracz testowany)

8. ADO Den Haag

Kadra Młodej Legii na turniej w Hadze: Oliwer Wienczatek, gracz testowany - gracz testowany, Daniel Fabiszewski, Marcin Piórkowski, gracz testowany, gracz testowany - Michał Bojek, Mohammed Essam, Patryk Sokołowski, Sebastian Antas, gracz testowany, gracz testowany, Maciej Ciepielewski - Bartłomiej Czarnecki, Kamil Kamiński, gracz testowany, gracz testowany