Damian Zbozień (z prawej) - fot. turi / Legionisci.com

Wypożyczeni: Żółta kartka Zboźnia

Fumen - Wiadomość archiwalna

Tylko trzech wypożyczonych legionistów rozegrało pełne spotkania. Powody do radości mógł mieć Konrad Jałocha, którego Chojniczanka wygrała z Bytovią. Zdecydowanie odmienny nastrój miał Mateusz Cichocki po dotkliwej porażce z Arką Gdynia. Z kolei Damian Zbozień i spółka przegrali z walczącym do końca GKS Bełchatów. W zespole z Bełchatowa zabrakło Bartosza Żurka.

Bilans wypożyczonych legionistów
Marijan Antolović (FK Żeljeznicar) - rozgrywki w Bośni i Hercegowinie zakończono tydzień temu
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w przegranym 1-4 meczu z Arką Gdynia
Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Bytovią Bytów
Kamil Kurowski (Kolejarz Stróże) - nie grał w przegranym 1-3 meczu z Polonią Bytom
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie grał w przegranym 2-3 meczu z GKS Bełchatów
Cezary Michalak (Warta Poznań) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Miedzią Legnica
Mateusz Romachów (Wigry Suwałki) - od 68. minuty w przegranym 1-2 meczu z Pelikanem Łowicz
Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - do 78. minuty w wygranym 5-3 meczu z Garbarnią Kraków
Jakub Szumski (Piast Gliwice) - nie grał w przegranym 2-3 meczu z GKS Bełchatów
Piotr Wasikowski (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 5-3 meczu z Garbarnią Kraków
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Pelikanem Łowicz
Damian Zbozień (Piast Gliwice) - 90 minut w przegranym 2-3 meczu z GKS Bełchatów. Ukarany żółtą kartką.
Bartosz Żurek (GKS Bełchatów) - nie grał w wygranym 3-2 meczu z Piastem Gliwice