Wykorzystujemy pliki cookies (ciasteczka) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce znajdziesz tutaj.    ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sobota, 8 czerwca 2013 r. godz. 14:35

Jeremy Bokila w kręgu zainteresowań Legii?

Bodziach, źródło: wp.pl / Legionisci.com / fot. voetbalprimeur.nl

Według belgijskich mediów, Legia jest zainteresowana sprowadzeniem na Łazienkowską 23-letniego Jeremy'ego Bokili, który miniony sezon spędził na wypożyczeniu z belgijskiego Zulte Waregem do rumuńskiego Petrolul Ploiesti. W 31. meczach napastnik z Demokratycznej Republiki Konga zdobył 16 bramek i był drugim najlepszym strzelcem ligi rumuńskiej.

Piłkarzem interesują się także Steaua Bukareszt, Dinamo Zagrzeb, Bologna i FK Krasnodar. Jeśli wierzyć w podawaną przez media cenę za zawodnika - 2 miliony euro, trudno wierzyć, by transfer do Legii doszedł do skutku w tym okienku transferowym.

W sezonie 2011/12 Bokila grając na wypożyczeniu w holenderskiej Sparcie Rotterdam zdobył 15 bramek w 30 meczach. Piłkarską karierę zaczynał w ZSV Zelos, skąd tradił do AGOVV Apeldoorn (w latach 2007-10 zagrał 97 meczów i zdobył 31 goli), a kolejne trzy lata występował w Zulte Waregem (25 meczów/2 bramki).


przeczytaj więcej o:,


Komentarze: (60)

aaaccc, 08.06.2013 14:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

"i był drugim najlepszym strzelców" jeśli coś się pisze, to należy później przeczytać i poprawić błędy. Poza tym najlepszy jest jeden. Dlatego jest najlepszy.

TheDoc, 08.06.2013 14:46 - *.dynamic.chello.pl

Chce się wejść na europejskie salony, to trzeba wydawać europejskie sumy.

n, 08.06.2013 14:47 - *.tktelekom.pl

U... U... U... U... U...

nvb, 08.06.2013 14:51 - *.105-92.cust.bluewin.ch

brac go: w LEGII nie ma dobrego napastnika. bo sagan i lado to za malo na LM lub LE i puchar polski i lige... za Jędrzejczyka dostali 2.2 min euro. to dac 2 mln za Bokila i mamy 200tys. plus. i do tego on jest mlody i mozna go za rok lub dwa sprzedac za 5mln ;)

fajnie, 08.06.2013 14:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No fajnie, ale odszedł Choto, Żewłak i Jędza. Nie wiadomo co będzie z Inakim więc może warto byłoby poszukać jakiegoś obrońcy? Bo na Sulerze to ja bym gry defensywy nie opierał ;)

piaseczno(L), 08.06.2013 14:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Oby nie.Takich jest wielu,do tego black...

żaba22, 08.06.2013 15:00 - *.warszawa.mm.pl

ciekawe.

asada, 08.06.2013 15:08 - *.dynamic.chello.pl

slaby

po co?, 08.06.2013 15:09 - *.dynamic.chello.pl

Śpiewają miasta,śpiewają wioski...

Kipkorir, 08.06.2013 15:11 - *.dynamic.chello.pl

Trzeba zapłacić więc odpada. Swoją drogą 2mln E dla (L) to spory pieniądz, zaś dla klubów typu Krasnodar czy Bologna zwykły wydatek.

Olo, 08.06.2013 15:28 - *.89

taka sama prawda jak to, że Frantz miał strzelać do papieża...

Ivan Bogdanov, 08.06.2013 15:30 - *.dynamic.chello.pl

Jeżeli za Bokille trzeba będzie abulić 2 mln euro,to ten zawodnik na przyjście do Legii ma szanse zerowe.Legia za takie pieniądze napewno go nie kupi.To już chyba lepiej sciągnąc Milana Barosa z Branika Ostrava.

Pyrczok, 08.06.2013 15:40 - *.icpnet.pl

Lech się interesuje Rasiakiem,bo z lechią nie przedużył umowy p.lesniodarski,bierz go w ciemno.Rumak nie wyobraża sobie pierwszej 11 bez Ubiparipa,szef ochrony szlachetka też jest do wzięcia!Szykują sie kolejne transfery z Lecha do legii.

janusz, 08.06.2013 15:43 - *.toya.net.pl

zainteresowanie-jescze zrozumiem ALE jesli takie pieniadze trzeba placic to to juz jest bajka jesli mowimy o zainteresowaniu :)

Piotr, 08.06.2013 15:44 - *.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Obejrzyj filmik z nim a później wydawaj ten swój dźwięk, a może jest to mowa, którą się posługujesz

HBR, 08.06.2013 15:48 - *.dynamic.chello.pl

Do pyrczoka.
Spadaj z tąd ziemniaczku i u siebie gadaj głupoty.

jacek, 08.06.2013 15:50 - *.play-internet.pl

do Pyrczok

ból dupy w Poznaniu niesamowity hehe. i tak ma być słowiku. szykuj się na wpie.rdol w przyszłym sezonie .

ee, 08.06.2013 15:54 - *.adsl.inetia.pl

Za Jedrzejczyka to ta kwota poszla na premie mistrzowska+puchar polski ,wiec nic nie ma z tego...

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL, 08.06.2013 15:55 - *.ip.jarsat.pl

PRAKU WYPIER

sobo(L)ew, 08.06.2013 16:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ten zawodnik.nie trafi.do nas bo za drogi.

Paprykarz, 08.06.2013 16:14 - *.choszczno.vectranet.pl

Nie lepiej wziąc z tel-Awiwu za darmo Toto Tamuza? Wlasnie skonczyl sie mu kontrakt..

p(L)aygro, 08.06.2013 16:16 - *.warszawa.vectranet.pl

@pyrczok
Co ??? Skacze gul ? Skacze ? Boli cię ?
I bardzo dobrze ma BOLEĆ !!!! Buachacha, nieudaczniku :P

Legia Warszawa, 08.06.2013 16:20 - *.dzialdowo.vectranet.pl

Jak czytam takie nakręcane artykuły, to Wam tylko przypomnę, że Messi jest do kupienia za ponad 100 baniek ojro. Napiszcie o tym, że Legia się nim interesuje. Na pewno wszyscy się podjaramy.

PFC, 08.06.2013 16:24 - *.91.static.bait.pl

Pytczok od was tylko bysmy jeszce Kamińskiego chcieli i wystarczy :p

majke(L)O, 08.06.2013 16:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do --Piaseczno(L)..co ty chcesz maliniaku od black'''tez tkwiłem w tym chorym antyczarnym mysleniu....ale Bog dal ze zmadrzalem...pewnie jest bardziej wartościowy od ciebie ,,ale ty kur... tego nigdy nie zrozumiesz....mimo to pozdro

do Pyrczok, 08.06.2013 16:37 - *.dynamic.chello.pl

a ty zasrańcu nie masz swojej strony do komentowania ? weź idź ziemniaki odcedź a nie lamentujesz . boli że przechodzą z lecha do Legii ? ma boleć ! boli mistrzostwo ? ma boleć . a jak bolą cię cztery litery to wiadomo od czego . noc była pewnie owocna . nara

do piaseczno(L), 08.06.2013 16:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

świetny argument nie brać go bo jest czarny...

Leon, 08.06.2013 16:45 - *.dynamic.chello.pl

Ojamaa? Trudno przewidzieć, czy praca skautów Lecha nie odbije się Legii czkawką. Nie wiem, jak dobrym jest piłkarzem, ale gdyby był graczem klasy Tonewa, od dawna grałby w Anglii. Jako człowiek okazał się małym krętaczem. Nabrał trenera reprezentacji mówiąc, że załatwia sprawy związane ze studiami, a pojechał do Poznania, gdzie potwierdził zainteresowanie przenosinami do Lecha. Być może w międzyczasie dogadywał się też z Legią, a jeżeli nie, to i tak szybko o rozmowie przy Bułgarskiej zapomniał. Człowiek z taką mentalnością prędko odnajdzie się w swoim nowym klubie

johnson do n, 08.06.2013 16:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

won rasisto, choto ci nie przeszkadzal to wara od pozostalych

archer, 08.06.2013 16:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Interesować to się można także Messim, tylko co z tego? O wiele ciekawsze jest kto (jeśli w ogóle) przyjdzie do nas z Fluminense - na jakie pozycje i czy będą to gracze stanowiący faktyczne wzmocnienie, czy tylko ozdobę ławki. Jakoś temat ucichł, choć prezes zapowiadał ogłoszenie pierwszego nazwiska już tydzień temu. Dopiero potem warto oceniać na jaką pozycję szukamy wzmocnień. Zakładam, że nikt już nie odejdzie, choć obawiam się...

KKK, 08.06.2013 17:06 - *.dynamic.chello.pl

czarno to widzę ;-)

YaroL, 08.06.2013 17:12 - *.home.aster.pl

Pyrczok słowiczku idź ćwierkać na swoje forum. A nie czekaj. Zamknęli Wam, bo więcej o Legii niż o Lechu pisaliście.

TroL, 08.06.2013 17:20 - *.adsl.inetia.pl

A ja nie na temat ale jestem ciekawy ile Legia dostanie za Mistrza Polski 2013 od Ekstraklasy ?? jak to jest ?
pzdr

kostek44, 08.06.2013 17:25 - *.adsl.inetia.pl

do piaseczno(L) No i co z tego, że "black". Co, że jesteś biały to niby jesteś lepszy? buhaha Oj maluczki jesteś i nie dorastasz gościowi nawet do pięt, a mały móżdżek widzę ogranicza i to bardzo.

Marcin77, 08.06.2013 18:06 - *.dolsat.pl

Raczej byłbym sceptyczny do tego transferu;/ ...To już lepiej przepracować wiele długich godzin z MICHAŁAMI KUCHARCZYKIEM i ŻYRO,aby Oni zaskoczyli wreszcie ze swoją ofensywną grą;) Bo mamy młodych chłopaków(już przecież ogranych w Ekstraklasie)więc odbudujmy ich,a nie ściągajmy jakiegoś niepewnego obcokrajowca!

dd, 08.06.2013 19:15 - *.renesansowa-gw.supermedia.pl

Przypomina Yahaje:D

tomiacab, 08.06.2013 19:35 - *.cdma.centertel.pl

Niepotrzebny

JohnFox, 08.06.2013 19:35 - *.172

Odszedł jeden napastnik, jeden przyszedł i wystarczy. Mamy jeszcze kilku którzy palą się do gry więc transfer kolejnego napastnika nie wchodzi w grę.

cyniek, 08.06.2013 20:08 - *.play-internet.pl

olo a twoja polonia jakie transfery przeprowadza bo cos cicho onich

do johnson, 08.06.2013 20:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bo ci żyłka pęknie tęczowy napinaczu.

Biały Mezenga, biały Mezenga...

@piaseczno(L), 08.06.2013 20:24 - *.adsl.inetia.pl

Te, patriota-ksenofob. Zabrakło ci polskich słów i black musiałeś użyć?

kaktus, 08.06.2013 20:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

" Jeśli wierzyć w podawaną przez media cenę za zawodnika - 2 miliony euro" czyli realnie 1-1,5 mln...
to nie te progi... zapomnijcie o nim.
Może i jest dobry ale dla nas za drogi...

Anty Tusk, 08.06.2013 20:47 - *.11

Czarno to widze, uuuu, czarno to widze.

wodzian, 09.06.2013 00:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bij się w otwór po waszemu pyro Warszawa was bolała, boli i boleć będzie kuchenki!


Legia Mistrz

Jurand2, 09.06.2013 00:52 - *.dynamic.chello.pl

...nie strzela bramek, dupa mu pęka!

OBUDŹ SIĘ POLSKO, 09.06.2013 05:33 - *.dynamic.chello.pl

ledwo sie jednego piłkarza o "nieeuropejskich" rysach pozbyliśmy, po co nam kolejny? STOP MULTI-KULTI

korek, 09.06.2013 08:55 - *.adsl.inetia.pl

Obudź się Polsko, jak rany, jakby kupowali Balotellego też byś miał jakieś wąty?...

zamojski fan, 09.06.2013 10:23 - *.236.threembb.co.uk

kolejny napastnik?czyzby kose chcieli sprzedac? przed ligą mistrzów zrobili wielbłąd:) a kto ztyłu bedzie grac? P(L)ZDR.

do piaseczno, 09.06.2013 10:28 - *.centertel.pl

a ty jestes biały jak zaschnieta biała kupa psa. takie teksty to do mamusi, a stad wypad plebie

ja, 09.06.2013 11:21 - *.dynamic.chello.pl

bajki, bajki.

Nie mamy szans wygrać rywalizacji z ruskimi o piłkarza.
Nie mamy 2 mln euro, a nawet jakbyśmy znaleźli to ruscy dadzą 3 mln.

I tyle.

Orlok, 09.06.2013 13:12 - *.r.kbt.pl

Niech spada na drzewo. Nie potrzebny nam.

@korek, 09.06.2013 14:12 - *.dynamic.chello.pl

oczywiście, bo to cham i prostak zapatrzony w siebie. kazdy ma swoje miejsce na ziemi

kotlet, 09.06.2013 16:49 - *.centertel.pl

Kolega Piaseczno(L) ładnie i kosmopolitycznie napisał, na ch...j mieszacie wodę zarzutami o rasizm ? W jego wypowiedzi nie było żadnego akcentu rasistowskiego tylko jego prywatny pogląd. Widocznie nie lubi ciemnych kolorów. Niech sobie i różowy ten zawodnik będzie, jak będzie dobrze grał, szacunek będzie miał bez względu na kolor. Stop prowokacjom i bez podpuchy do głupich dyskusji, to nie konwiktorska.

wpww, 09.06.2013 21:17 - *.146

choto odszedł i w końcu mamy BIAŁĄ LEGIĘ. Niech tak zostanie. A wszystkim niggerloverom sugeruję wypad na k6. Tam wasze miejsce.

PFC, 09.06.2013 22:21 - *.91.static.bait.pl

A wam wszystkim pseudo white pała sugeruje zapoznac sie z historią Polski zastanowić się kto stoi za wybuchem 2 wojny i jakie plany wobec naszego narodu miał hitler bezmózgi i jakim prawem nazywacie siebie "patriotami" ...

do PFC, 10.06.2013 01:57 - *.dynamic.chello.pl

a czy jak ktoś jest dumny ze swojego pochodzenia i ze swojej rasy to od razu też wielbi Hitlera twoim zdaniem? skąd to wziąłeś? Wyłącz tvn i przestań czytać pisma srAgory to ci wyjdzie na dobre, bezmózgu.

DO \"@Piaseczno(L)\", 10.06.2013 02:01 - *.dynamic.chello.pl

te, antyrasista, a tobie nie zabrakło? z tym "@" zamiast "do"? znalazł się kur.. najmądrzejszy ze wsi

PFC, 10.06.2013 15:30 - *.91.static.bait.pl

Jest różnica między językiem nienawiści nakłanianiem do przemocy i atakowaniem innych ze względu na ich kolor skóry a miłoscia do ojcyzzny... poza tym bezmózgu z racji studiów i nie tylko poznałem wiele osób o odmiennym kolorze skóry i w zaden mozliwy sposób ich podludźmi nie nazwę ... to bydło tobie podobne dopusczało sięczystek etnitcznych atakuje bezdomnych i bije bezbronnych czy to egipcjan jakten chlopak na dworcu... mi nikt nie musi mowic co mam myslec tobie jak widze tak gamoniu

fun fun tulipan, 20.06.2013 18:01 - *.free.aero2.net.pl

Transfer poza zasięgiem,Pic na wodę fotomontaż...

martini, 12.07.2013 20:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dla nas poza zasięgiem ale skoro widać że ma łatwość strzelania goli więc przydał by się naprawdę do gry w Lidze Mistrzów tylko nam sporo brakuje żeby grać na wysokim poziomie . Brak nam piłkarzy którzy nie są kreatywni .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.