Bartosz Żurek - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramka Czarneckiego

Fumen - Wiadomość archiwalna

W środę rozegrano mecze I rundy Pucharu Polski. Na boisku pojawiło się czterech wypożyczonych z Legii piłkarzy. Najlepiej zaprezentował się Bartłomiej Czarnecki, który nie tylko wywalczył rzut karny, ale sam wpisał się na listę strzelców. Pełne zawody rozegrał Bartosz Widejko. Sporą niespodzianką było odpadnięcie na tym etapie zespołu Cracovii, w której pół godziny zaliczył Bartosz Żurek.

Bilans wypożyczonych legionistów
Jakuba Arak (Kolejarz Stróże) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Siarką Tarnobrzeg
Michała Bajdur (Kolejarz Stróże) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Siarką Tarnobrzeg
Bartłomiej Czarnecki (Zagłębie Sosnowiec) - od 42. minuty w wygranym 4-1 meczu z Wartą Poznań. Wywalczył rzut karny oraz strzelił gola na 3-1 w 77. minucie.
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - do 55. minuty w przegranym 0-2 meczu z Gryfem Wejherowo
Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w wygranym 4-1 meczu z Wartą Poznań
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Gryfem Wejherowo
Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Gryfem Wejherowo
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z GKS Katowice
Bartosz Żurek (Cracovia) - od 60. minuty w przegranym 0-1 meczu ze Stalą Stalowa Wola