Wykorzystujemy pliki cookies (ciasteczka) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce znajdziesz tutaj.    ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jan Urban - fot. Mishka / Legionisci.com
Jan Urban - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 10 sierpnia 2013 r. godz. 22:54

Urban: Nie zasłużyliśmy na porażkę

Mishka, źródło: Legionisci.com

Jan Urban (trener Legii): Na Ruchu zawsze się nam ciężko grało, ale dziś nic nie zapowiadało porażki. Na początku spotkania mieliśmy dobre sytuacje bramkowe, później straciliśmy dwie bramki. Szkoda, że Kosecki nie wykorzystał sytuacji sam na sam, bo byśmy schodzili na przerwę z wynikiem 2-1.
Szybko strzelona bramka spowodowała, że drużyna poszła na całość i chciała odrobić straty. Było dużo okazji ku temu. Mimo że w ostatnich meczach dużo strzelaliśmy, dziś nie chciało wpaść. Wyjeżdżamy bez punktów, ale nie powinniśmy byli przegrać. Z przebiegu gry nie zasłużyliśmy na porażkę. Zabrakło skuteczności, bo sytuacji mieliśmy wystarczająco, żeby bez problemu strzelić 2-3 bramki.
Dlaczego nie dokonałem wcześniej zmian? Nie było takiej potrzeby. Stwarzaliśmy sytuacje, byliśmy pod bramką Ruchu.

Na dzisiaj liderem jest Górnik, ale jak podzielimy punkty, to okazuje się, że to my jesteśmy liderem, bo mamy lepszy bilans bramek. Wszystko rozstrzygnie się jednak dużo później.



Komentarze: (78)

kiboL, 10.08.2013 22:57 - *.9

Chu...jo Pinto powinien grać w każdym meczu, to geniusz.

jasiek! co?, 10.08.2013 22:57 - *.centertel.pl

Hahahahahaha jasiek. To nie jest trener. A pinto to.nie pilkarz

jaro, 10.08.2013 22:58 - *.dynamic.chello.pl

CZLOWIEKU POBUDKA !!!1 POLOWA DRAMAT!!! PORAZ KOLEJNY!!!!

Marjon Jones, 10.08.2013 23:01 - *.dynamic.chello.pl

Dlaczego drużyna po raz kolejny zaczyna grać dopiero od drugiej połowy?

Może panowie dziennikarze zadali by takie pytanie trenerowi Urbanowi na jakiejś konferencji prasowej.
I czy trener ma może pomysł na to by drużyna mogła grać od pierwszej minuty meczu?
Ja mu nie zadam tego pytania bo nie mam takiej możliwości ale wy dziennikarze macie więc zapytajcie proszę.
Nie ma się co załamywać tym meczem tylko trenować ostro i golić ogórów.Sezon długi więc nie ma co srać żarem ale trza grać od początku meczu a nie od drugiej połowy.

tuhajbej, 10.08.2013 23:01 - *.dynamic.chello.pl

Skończ Waść, wstydu oszczędź!!!!!!!

mikio123, 10.08.2013 23:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Uważam, ze obrońcy powinni sie zgrywac. Juz bylo widać ze w meczu z molde rzeznik i dossa dobrze sobie radzili. Takie głupie gdybanie nie ma sensu, ale gdyby rzeznik zagrał od poczatku myślę, ze inaczej by to wyglądało. Wg.mnie obie bramki cichockiego przede wszystkim. Niestety. Jak widać wystarczy w polskiej lidze podejść do spotkania w 100% skoncentrowanym z ambicjami. Taka prawda...Liczę, ze przerwa na reprezentację dobrze zrobi naszym. Powodzenia

uzio(L), 10.08.2013 23:05 - *.245.c64.petrotel.pl

Taka porażka czasami dobrze robi, z Rumunami nie będzie łatwo ...

martini , 10.08.2013 23:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

zasłużyłeś na porażkę bo Cichocki , Łukasik , Furman i Żyro nie potrafią wygrywać meczy , kiedy wreszcie trener Urban to zrozumie . Przed sezonem trzeba było brać Kamińskiego zamiast Wandzela . Ktoś powie mądry polak po szkodzie tylko Urban nie ma pomysłu na ustawienie nowej Legii .

rob1916, 10.08.2013 23:06 - *.debica229.tnp.pl

Co ty Urban pier...sz,nie było potrzeby zmian?Kiedy przestaniesz mięszać składem.Rozumiem dwie,trzy zmiany,ale nie osiem.Zespół musi się zgrywać,rozumieć na boisku,a szczególnie obrona.Każdy to wie tylko nie ty.

Kcn, 10.08.2013 23:07 - *.knc.pl

zdarza sie nawet Mistrzom

jaro, 10.08.2013 23:10 - *.dynamic.chello.pl

Czyżby trenera przerosła jego rotacja składem ?

ech, 10.08.2013 23:10 - *.warszawa.vectranet.pl

JU odejdź..

xmen, 10.08.2013 23:11 - *.dynamic.chello.pl

To TY Urban nie zasłużyłeś żeby prowadzić ten zespół. Za jakie zasługi zrobili Cie trenerem. Drużyna nie jest przygotowana do gry w europejskich pucharach.

AS(L), 10.08.2013 23:12 - *.dynamic.chello.pl

HA gdzie jest ten koleś co tak pisał ze gramy super w lidze? teraz to będzie nawet trudno coś wygrać , styl gry fatalny !!! weźcie się wszyscy do pracy ...

radko, 10.08.2013 23:16 - *.76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Janie U, TO BYŁ TRUDNY MECZ!!!

Z takim budżetem jaki Ty masz to......., nie chce sie wku.ać.
Dobranoc!

CZARNY, 10.08.2013 23:17 - *.ip.netia.com.pl

A Z RUMUNAMI TO DOPIERO BEDZIE WPIER...

Kubaa, 10.08.2013 23:17 - *.dynamic.chello.pl

Brakuje zespolowosci w tym zespole przy wykonczeniach. Każdy chce sie pokazać strzelając gola, szczególnie Kosa i Kucharz.

hah, 10.08.2013 23:20 - *.play-internet.pl

Janek weź nie pie...dol bo już glowa boli, dla ciebie każdy przeciwnik to kur..a barcelona, ruch gra lepiej niż wyniki, podbeskidzie mocne w obronie, pogon nieobliczalna, a widzew może wygrac z każdym, brak slow, no większego debila nie ma od ciebie,Legia w tak smiesznej lidze powinna zamieść wszystkich bez wyjątku i pytac się czy nei za mało bramek dostali a Ty uczysz piłkarzy pokory przed największymi ślimakami na swiecie, pierd..nij się w glowe bo polska liga stoi nizej od Gabonu, gra Legii dramat, banka pekla, ludzie pisali ze wszystkie mecze to był jeden wielki fuks i to prawda teraz się zacznie zabawa, czy ktoś wreszcie wyrzuci tego blazna ? nie zasluzylismy na porazke ten gość ma chorobę psychiczna jestem pewien, nie zalsuzyliscie na awans i na wygrane w lidze taka prawda !

Pier...e, 10.08.2013 23:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

nie pójde na mecz Legii do póki trenerem jest urban, a mam karnet dziekuje

Legionista80, 10.08.2013 23:25 - *.centertel.pl

Pelne poparcie dla Trenera.... Wezcie pod uwage ze na dzisiejszy mecz przylecieli z Rumunii ogladac Legie wiec nie wystapilo 5 podstawowych zawodnikow :-) niech wracaja myslac ze jestesmy do niczego...forma i wynik maja byc 21 sierpnia... Ocencie Czlowieka po sezonie....calym

tj65i, 10.08.2013 23:25 - *.dynamic.chello.pl

KU*** JANEK ! CHŁOPIE CO TY Z NIMI K*** ROBISZ ŻE ONI 1 POŁOWY ZWALAJĄ!?!?! Weź ustal skład wyjściowy stały, ew 1-2 roszady jak kontuzja czy coś. A NIE TAKIE COŚ BO ONI NIE WIEDZA JUZ CO ROBIC!

dexter morgan, 10.08.2013 23:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

79 i 84 min zmiany, czy ten PSEUDO trener ma pojecie wgl o co chodzi w futbolu?? chyba nie

dareczko, 10.08.2013 23:31 - *.cpe.teksavvy.com

Urban przestan pieprzyc
Co chwile ta SAMa spiewka
Czy te spiewki sa stala odpowiedzia na zla gre
Czy nie widac ze zadnej poprawy w systemie I taktyki gry nie ma
Wstyd
Wstyd
Kuchaeczyk Pinto Kosecki Zyro nic nie wniesli do gry
Zero myslenia na boisku
Tak grac to mozna w 2 lidze
I teraz wyszlo 24 zawodnikow niby dwa sklady jednakowe a tu dupa
I co teraz jaki Sklad zagra w nastepnym meczu?????????????????
Pewnie
Urban I reszta sztabu szkoleniowego

RR, 10.08.2013 23:33 - *.dynamic.chello.pl

TO BYŁ TRUDNY DO ZROTOWANIA MECZ

maco, 10.08.2013 23:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

"Pier...e" dzięki ci za to. Ludzie ogarnijcie się trochę.

aias, 10.08.2013 23:44 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Panowie, wyluzujcie! Prawda jest taka, że od początku gra sezonu gra nie wygląda najlepiej, mieli dużo szczęścia i Kuciaka. Nawet Widzew miał sporo sytuacji. Ale nie oczekujcie samych zwycięstw. To nie Barcelona. Trzeba się cieszyć z awansu do LE, bo to w polskich realiach nie jest normą, z szansy na LM. Z tych 12 PKT.

berlioz, 10.08.2013 23:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Połowa ludzi meczu chyba nie oglądała, włącznie z komentatorem Węgrzynem....
Kosa był cienki jak dupa węża, szybkość to nie wszytko, piłka mu latała między nogami albo odbijała się nie tam gdzie chce. Ale Furman czy Kocharczyk grali ok, pokazywali się na pozycje, starali się grać kombinacyjnie .... tyle ze Kocharczyk miał za partnera Brozia, który grał na alibi a Furman Pinto, który grał 1/2 tempa wystarczającego na Sraklasę.

lelek, 10.08.2013 23:56 - *.sta.asta-net.com.pl

zamknąć jadaczki idi**i, to jest pierwsza porażka w lidze od pół roku poj*y. Czapki z głów przed trenerem Urbanem!

koko1916, 10.08.2013 23:56 - *.tel.tkb.net.pl

z Walijczykami była niewiadoma, z molde 50% szans, Rumuni są faworytem, ruch gra lepiej niż wskazują jego wyniki.. ciekawe co powie Janek przed meczem w PP???
Janek chłopie nie rób przed każdym meczem alibi co do wyniku bo to zaczyna męczyć. Zero taktyki długa piłka to jedyna taktyka.

(L), 11.08.2013 00:19 - *.dynamic.chello.pl

Jasiu zaklinaj dalej rzeczywistość! "Rotuj" dalej "bogatym" składem. Mają przecież chłopaki prawo być zmęczeni w sierpniu i trzeba grać dublerami co podobno i tak mają jakość minimum na podium ligi ;) I czekajcie dalej z transferami - LM czeka z rozłożonymi nogami na potęgę piłkarską from Warsaw ;D

czolg, 11.08.2013 00:24 - *.10

Kuświkowi zeszła (choć i tak błąd Cichego, że był za jego plecami). Surmie wyszedł strzał życia (i ogólnie widać było, że harował jak nigdy). Poza tym Ruch nic nie miał.
Narzekacie, że Kosa, Furman, Łukasik itd, a jak nie było wychowanków to źle, jak za dużo obcokrajowców to źle, Bereś grał gorzej to płacz, gdzie Broź. Widzieliście dziś Brozia i Beresia w środę z Molde. Ogólnie to nawet gdyby Legioniści mieli po 20 strzałów na mecz, wszystkie zakończone bramkami, to by się znaleźli malkontenci zwalnijący trenra bo nastawia drużynę tak, że nie ma szacunku do przeciwników.

A każdy który chce teraz wywali JU to głąb. Zdobył dublet. Awansował do LE. Nieźle zaczął sezon. Ale nie. Porażka z Ruchem (trochę pechowa) i już aut!

Było go zwalniać po mistrzostwie (ktoś wtedy tego chciał)?. Nowy trener miałby czas coś zrobić.

Bartek, 11.08.2013 00:32 - *.nyc.res.rr.com

Legia w pierwszych połowach to jest jakiś kiepski żart. Leśny widzisz to? Masz jeszcze cierpliwość? Przecież jeden Pinto (żenujący) zarabia więcej jak cały Ruch. Druga sprawa ROTACJA - komu i na co to potrzebne? Ja rozumiem jakby Legia miała 20 pkt przewagi to można próbować, ale teraz? Robią sobie żarty z poważnych ludzi.

fryjtiof, 11.08.2013 00:36 - *.e-siemianowice.pl

JU musi odejść

Beavis, 11.08.2013 00:48 - *.dynamic.chello.pl

Panowie, weźcie na wstrzymanie z tymi obelgami bo ujadacie jak hieny.
Się piłkarscy eksperci do komentowania znaleźli.

(L), 11.08.2013 00:52 - *.dynamic.chello.pl

I też dodam od siebie jak kilku przedmówców - robienie zmian w Legii Warszawa (Mistrzu Polski) z ogórami po 86 min. przy wyjazdowym 1-2 i bramce dla nas, która padła chwilę po przerwie i nic więcej nie dała: Jasiu pie...dolnij barana w ścianę, poczekaj najlepiej do 90 min., będzie łatwiej... Nie rozpłaczmy się bo ten cały ruch zjemy pewnie 5-0 kolejnych 5 razy jak zazwyczaj, tylko jaki sens mają takie wyjazdy i dawanie chłopstwu z przodka tego szczerbatego uśmiechu? Akcja "Podaruj dziecku uśmiech"? Wyślijcie tam młodych i tyle też przywiozą. Po co tylu naszych za tą żenadą jedzie i wakacje traci? Jasiu ku.wa budź tą ekipę, majstruj skład pewny i jedyny bo już w poważne rozgrywki weszliśmy a ja nie wierzę w takie ciągłe puzle kadrowe a i w pucharach to jakaś żenada nie drużyna. Barcelonka sobie też zagrała anonimowymi mordami w Gdańsku i wynik jakoś mało baecelonkowy obserwowaliśmy. Zachowując wszystkie proporcje - deleguj najlepszych i reaguj ze zmianami a jak profesjonaliści nie dociągną do zimy to zawód niech zmienią...

Keys ball, 11.08.2013 02:14 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ten wegrzyn to ma obsesje Na punkcie Legii

kola, 11.08.2013 02:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale skoro jest podział punktów i okazja do zmian, testowania (paradoks, który jest efektem reformy) to czemu nie.Oceniajmy trenera po sezonie (ewentualnie rundzie). niektórym nic sie nie podoba w Legi. Może trzeba zaprosić ich na sąsiedni stadion??

Ganji, 11.08.2013 02:57 - *.budimpex.net

zalamuja mnie wasze "trenerskie" komentarze, zespol to zespol, co by sie nie dzialo, zawsze razem, damy rade, a wy sie spinacie, ze taki sklad nie inny, wg. pisza to ludzie bez wyobrazni i ktorzy z rzeczywsitego swiata nie wiele czerpia, AVE
Legia

Pikus, 11.08.2013 04:36 - *.dynamic.chello.pl

IDZ DO DOMU!!!!

obiektywny, 11.08.2013 06:46 - *.play-internet.pl

I znowu kibice sukcesu i pseudo trenerzy radzą Jasiowi jak ma zespół ustawiać. Jedni piszą, że Pinto geniusz, drudzy, że co on wyprawia. Ludzie odejdzcie od klawiatury bo to Wam szkodzi!! Najgorszymi komentującymi są osoby, które nigdy nie grały w piłkę i bazują na swoich mega śmiesznych teoriach rodem z FIFY. Jasio robi super robotę. Chwała mu za to.
Ogarnijcie się jak najszybciej bo ani zespół ani Janek nie zasługuje na takie obelgi. Sracie do własnego gniazda bez powodu z lenistwa i nie szanujecie go!

Kufe(L), 11.08.2013 06:52 - *.40.atman.pl

Nie zasłużyliśmy na porażkę???
A ty na wypłatę...

konjo1985, 11.08.2013 07:00 - *.ip.netia.com.pl

A może Pinto to jakiś student! jego gra to DNO!!!
Pozdro dla kumatych
TYLKO (L)

Ziombal, 11.08.2013 07:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Moje oceny po meczu z ruchem : od 1 do 5
Dusan Kuciak- 4
Łukasz Broź - 2,5
Mateusz Cichocki- 2
Dossa Junior- 0.
Tomasz Brzyski - 3.
Michał Kucharczyk - 0
Dominik Furman - 3.
Daniel Łukasik - 3
79' Michał Żyro - 2
Jakub Kosecki - 3,5
Helio Pinto - 1 .
Marek Saganowski- 3

Pino nie wraca za akcją chodzi sobie po boisku, nawet było słychać ja Janek krzyczy do niego wracaj, to gościu się poderwał do lotu.

Dossa Junior - prezentuje bardzo nerwowe ruchy na tej obronie

Kucharczyk - bardzo lubię go jako człowieka ale teraz po przerwie to drewniany jest

Pozdraiwam

amos80, 11.08.2013 07:25 - *.play-internet.pl

urban pajacu ty chyba na innym meczu byles nie zasluzylismy na przegrana??pierwsza polowa to tragedia a druga polowa przy wyniku 2:0 i grac wiekszosc jednym napastnikiem to tylko debil tak decyduje a nie marny trener odejc chlopie z Legii prosze cie bo jestes marnym trenerzyna

gazza, 11.08.2013 08:12 - *.adsl.inetia.pl

Może warto zmieniać zawodników wcześniej a nie na 10 minut przed końcem ???
Co robił na boisku Junior czy Broż ? Dlaczego w przerwie nie zostali zmienieni ? To samo Kuchaeczyk, padaka co gra.

jebacki, 11.08.2013 08:19 - *.play-internet.pl

Jeny, ile hejterów. JU zdobył DUBLET, awansował do grupy europejskich pucharów, wygrał WSZYSTKIE wcześniejsze spotkania w lidze, a połowa tutaj krzyczy, że JU musi odejść...brak zdrowego rozsądku, wrodzone marudzenie, niepodzenia życiowe, frustracje że KOMUŚ SIĘ POWODZI? O co chodzi, hejterzy? Pozdro, LEGIA!

dzejk, 11.08.2013 08:49 - *.dynamic.mm.pl

Czy nikt oprócz mnie nie widzi jakim słabym zawodnikiem jest Dossa Junior, te obie bramki to on zawalił, mam nadzieję że nie zagra ze Steaua. Ruch właściwie miał te dwie sytuacje dzięki wiadomo komu i nic więcej, a my mieliśmy trochę pecha:(

cyniek, 11.08.2013 08:51 - *.play-internet.pl

trudno sie nie zgodzic z przed mowcami ale chyba najbardziej zgadzam sie z kolega;hah kuzwa z takim budzetem co dysponmujemy powinnjismy zdominowac lige na kilkia lat do takiego smierdzielowa powinni jechac na luzie i doprzerwy zaplikowac im 2:0 potem kontrolowac wsobie gre ale jak ktos wyrzej napisal ze dla pana J.U kazdy jest jak barcelona szlak mnie trafia jak taki Ruch czy Widzew z calym szacunkiem dla tych druzyn robi co chce z nami bo nie oszukujmy sie z widzewem tez niebyl by ten wynik tak piekny gdyby nie Duszan i lepsza skutecznosc Pawlowskiewgo czy zarzad i J.U nie zrozumieja ze trzeba wylozyc kase na napastnika tylko przez duze N i jeszcze jakiegos stopera z doswiatczeniem czy pieniadze za Gola i Jedze poszly na Walterowe konto?

lopez500, 11.08.2013 08:56 - *.itvmedia.pl

Co mecz to inny skład.Zmienia 6 lub 5 i mowi ze szuka optymalnego składu.Niech zmieni tok myslenia bo inaczej to zmienia jego.Janek rusz tym swoim mózgiem,przeciez jesteś trenerem.

FOREVER LEGIA, 11.08.2013 09:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Od dluzszego czasu odnosze wrazenie,ze Jano Urbano nie oglada meczow Legii.Opowiada o jakiejs "heroicznej walce"z Molde,o "dobrych meczach" z TNS-em i P.B.B.ze o "pechowej porazce z Ruchem" nie wspomne.Panie Janku,poswiec pan te 90 min i obejrzyj pan w tv,co robia nasze gwiazdeczki na boisku-o ile wytrzymasz te poltorej godziny,no chyba ze po alkoholu,jak wiekszosc ogladajacych ta zenade.iti i h.g.w.wooooooooon!!!!!!!!!!.

AS(L), 11.08.2013 09:10 - *.dynamic.chello.pl

A TO NIE KONIEC KOMPROMITACJI !!!! ZAPAMIĘTAJCIE WSZYSCY TE SŁOWA !!! trener przecież nie gra to zawodnicy nie chcą wziąć się do pracy ... a potrzeba nam kogoś kto to wszystko ruszy Janek jest za miękki ...

zainteresowany, 11.08.2013 09:19 - *.dynamic.chello.pl

nie zasłużyliśmy na takiego trenera. JU ODEJDŻ

Radek-Wołomin, 11.08.2013 09:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Janie U a mecze to wygrywa się za zasługi?? Co Ty zażywasz pytam i lepiej to odstaw bo mamroczesz. Masz IDEALNE warunki pracy: dyrektor którego zazdroszczą nam w całej PL, Budżet klubu/transferowy największy jak nie jeden z wyższych w ekstraklasie, zaplecze sportowe na solidnym poziomie więc nie bredź o zasługach bo niestety nazwą klubu Legia meczu się nie wygrywa. Takie podejście potwierdza moje przekonanie, że nie nadajesz się ani NIGDY się nie nadawałeś na to stanowisko i pierwszy wypiję 200 wódki jeśli z tego klubu odejdziesz. Szkoda, że przez Ciebie JU i tylko przez Ciebie ten klub nie awansuje do LM

IceMan, 11.08.2013 09:32 - *.dynamic.chello.pl

Urban , nawet najlepsze zespoły europejskie mające szeroką kadrę , grając co 3 dni nie wymieniają 70 % składu a tym bardziej obrony . Wyobrażacie sobie że Barcelona czy Man Utd gra inną obroną w lidze a inną w LM ?! Można dać odpocząć 2,3 ludziom ale nie stosować tak nierozsądne rotacje.. Cichocki gra na bardzo odpowiedzialnej pozycji i jeszcze nie dorósł żeby brac odpowiedzialność w meczach mistrzowskich .

trener kl.1, 11.08.2013 09:51 - *.adsl.inetia.pl

Pinto Broż Junior - Ława !
Z taką grą to na rezerwe !

Marlon, 11.08.2013 09:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

pierwsza porażka, a połowa komentarzy dotyczy zwolnienia trenera - chyba na niektórych przerwa wakacyjna nie najlepiej działa... Chyba rodzice powinni wam odłączyć neta i wysłać na jakieś kolonie... KARNE !!!

Warjato, 11.08.2013 10:15 - *.dynamic.chello.pl

Oj Janek za bardzo rotujesz składem

Hhh, 11.08.2013 10:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Takimi meczami co raz udowadnia mi ten czlowiek ze jest ch..... trenerem. Niech spada! Razem z koseckim!
Bufon, radovic I vrdoljak nawet nie na lawie. Moze niech mloda Legia probuje lige wygrac!

Marcin77, 11.08.2013 10:40 - *.dolsat.pl

JASIU-zgadza się-nie zasłużyliśmy na porażkę,ale...ALE ONA PRZYSZŁA!Więc pora,aby naprawdę ustabilizować skład,by grający regularnie zawodnicy po prostu to czuli i podczas meczów byli pewniejsi!

Bziemek, 11.08.2013 11:25 - *.lcs.net.pl

Nie wiem co Wy chcecie od tego Pinto. W 1 poł mieliśmy dwie piłki, po których sam na sam był Kosa i gdyby był szybszy to byłby Sagan, a kto je zagrał?

zenon, 11.08.2013 11:26 - *.100.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panie Janku, to bicie w mur wrzutkami ze skrzydeł górą na pole karne to chyba wciąż zasłona dymna na Rumunów, graliście tak z Molde, graliście z Ruchem, widziałem może jedno dośrodkowanie (chyba Brozia) z kozłem po ziemi, które odbiegało od normy i wprowadziło panikę w szeregach przeciwnika. Z tak skromnym wachlarzem zagrań to my nawet nie powinniśmy wsiadać do samolotu do Bukaresztu. Może powinien Pan jeszcze skoczyć na parę dni do Pana ukochanej Hiszpanii i obejrzeć parę spotkań jak gras np. Barca, Sevilla, bo chyba zapatrzył się Pan ostatnio za bardzo na ligę szkocką albo drugą lub trzecią angielską, a do tego trzeba mieć napastników skocznych i szybkich jak wiatr, a nie żółwie, którymi dysponujemy.

ja, 11.08.2013 12:08 - *.dynamic.chello.pl

Niestety Urban nie ma racji.
Po podziale punktów, przy równej ich liczbie najpierw patrzy się na to kto miał więcej punktów przed podziałem (czyli zapamiętuję się jakby tę 0,5 pkt).
Dopiero potem patrzy się na bilans bramkowy.
JU nie ma racji. Przed podziałem i po podziale liderem jest Górnik.
A Urban zamiast pie***yć głupoty niech się weźmie do roboty, bo przegraliśmy zasłużenie.
Gra była żałosna. Niech piłkarzyki pod wodzą JU zaczną w końcu grać, bo nie pokazali tego, ani w meczach z ogórkami z Walii, ani w meczach z fatalnym ostatnio Molde, ani tak naprawde w meczach ligowych.

hahaha, 11.08.2013 12:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

EE tam gadacie... Janek zrobił zasłonę dymną. Przyjechali wysłannicy z Rumuni oglądać mecz - zobaczyli mecz i nastawią się na totalnych ogórców a tu wpadnie zmotywowana Legia i pozmiata cyganami.

YaroL, 11.08.2013 12:32 - *.home.aster.pl

Ale ludzie macie spine. Wyluzujcie troche. Czy wygrywasz, czy nie... Szkoda tylko, że Mikita nie dostaje szansy. Może trener powinien jednak dać mu więcej szans. Sagan już jednak nie to samo w tym sezonie.

assad, 11.08.2013 12:41 - *.play-internet.pl

ludzie, to dopiero pierwsza porażka od kilku spotkań a wy już chcecie zwalniać Urbana, jedziecie po piłkarzach jak po jakichś szmatach. nawet Ferguson w Manchesterze czy Guardiola w Barcelonie nie wygrywał meczu za meczem a co dopiero Urban w Legii. pewnie że porażka boli ale czy to powód żeby tak się wyżywać na forum na piłkarzach i trenerze??? czyżby to forum było pełne "kibiców sukcesu"...?

FANATYK, 11.08.2013 13:01 - *.dzialdowo.vectranet.pl

URBAN,ALE TY ZASŁUŻYŁEŚ NA ZWOLNIENIE.
- O POMYSŁU NA GRĘ ETC.
- POPROWADŻ GÓRNIK TO LEGIA WRÓCI NA TRON TJ. NA SWOJE MIEJSCE

wojtas, 11.08.2013 13:17 - *.play-internet.pl

"Nie zasłużyliśmy na porażkę"
-czy aby na pewno panie trenerze??
bo skoro nie wyciąga się wniosków ze słabych meczów i zasłania się tylko korzystnymi wynikami - zdecydowanie lepszymi od gry - to w końcu szczęście musi opuścić i odsłonić brak koncepcji trenera, taktyki, strategii...

Hugon, 11.08.2013 13:54 - *.net-link.pl

do JU z takimi ogórkami jak Ruch atakować trzeba od pierwszego gwizdka ,a nie bać się i grać do tyłu,nie można sobie pozwolić na asekurację ,bo to jest piłka nożna ,nawet gdy się straci gola przypadkowo to można odrobić grając do przodu a nie jak twoi zawodnicy w poprzek ,i jeszcze jedno gdzie jest napadzior z prawdziwego zdarzenia ,co potrafi bokiem tyłem iprzodem ustawić się do bramki .Trochę kasy i można wyrwać napadziora z Molde jakiego w naszej lidze jeszcze nie było

bolek, 11.08.2013 14:31 - *.dynamic.chello.pl

Rumak zamiast JU :)

Lee, 11.08.2013 14:43 - *.dynamic.mm.pl

do Ziombal:
Dobry z Ciebie znawca Mistrzu... Kuciak dwie bramki w plecaku i najwyższa ocena, Kosecki, który nie potrafił przyjąć piłki, a jak mu już się udało to odbijała mu się od kolan albo wypuszczał ją za daleko wyższa ocena niż strzelec jedynej bramki dla Legii - Saganowski. Cichocki zawalający ewidentnie bramkę - nie upilnował Kuświka oceniony wg Ciebie wyżej niż Dossa Junior... Specjalista z Ciebie taki, że powinieneś chyba pomyśleć o założeniu firmy robiącej statystyki z meczów. Weź się ogarnij i zejdź na ziemię...

Mastek89, 11.08.2013 14:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Facet bredzi. Choty albo zidiociał do reszty.
Znów dno I połowa, znów brak reakcji na wynik ---> brak zmian

Randy, 11.08.2013 15:01 - *.dynamic.chello.pl

Podejrzewam że ze dwóch byle jakich piłkarzy z Legii zarabia więcej niż cały ruch a urban pier...li o trudnym meczu.Ludzie trzymajcie mnie.
To kiedy będzie łatwy mecz?Jak zagramy z babciami z domu starców?

mistrz pasjansa, 11.08.2013 15:09 - *.adsl.inetia.pl

Co to za trener który nie widzi kto gra żle i nie zmienia zawodnika ???
OKUKA - to był trener który wygrywał mecze w 10 zawodników !
A jak zrobił zmiane to widać było poprawe gry drużyny !
Ale OKUKA jest jedyny i niepowtarzalny a JU dopiero się uczy.

urban won, 11.08.2013 15:12 - *.play-internet.pl

urban wiecznie zaklina rzeczywistość,to jest dupa nie trener.Ile można grać na farcie i mówić że gramy dobrze,obrona jest tragiczna...

do sedna, 11.08.2013 15:33 - *.dynamic.chello.pl

:" Na Ruchu zawsze się nam ciężko grało, ale dziś nic nie zapowiadało porażki. Na początku spotkania mieliśmy dobre sytuacje bramkowe, później straciliśmy dwie bramki." W Bukareszcie będzie lżej , oni tam się położą na boisku jak tylko wejdziecie na murawę , bramkarz wrzuci sobie 2 samobójcze ,sędzia gwizdnie 3 karne będzie git , później Ci z Lechii oni też grają futbol kosmiczny wręcz bo z wielką Barceloną zremisowali i to też będzie ciężki mecz , później Cracovia o boże toż to beniaminek i do tego oni nigdy nóg nie odstawiają może być ciężko nawet zremisować , już nie mówię o pucharze polski bo wiadomo że drużyna z 36 ligi polskiej jest nieobliczalna i może zremisować w Warszawie bo będą grali swoje...

(L)w73, 11.08.2013 18:37 - *.jmdi.pl

Spox Jak sam JU nie bardzo wie kto zagra w następnym meczu to Rumuni też będą zakręceni:)

Kazik Mirosławiec, 11.08.2013 20:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl

do wszystkich "kibiców" marudzących w komentarzach: co z Was za kibice????? po pierwszej przegranej wieszacie psy na drużynie za którą powinniście iść po życia kres??!!!!! Zapier....alać na trybuny i zostawiać krtań i przełyk wyje...ane na płocie po każdym meczu bez względu na wynik a wtedy będziecie mieli prawo cokolwiek i kogokolwiek oceniać czy krytykować!!!!!
Pozdrowienia dla flagowych od ekipy z Mirosławca.Nasza (L) widoczna na gnieździe...DZIĘKI

AndyL, 12.08.2013 17:09 - *.bauer.pl

Rotowac mozna bylo wczesniej teraz trzeba zgrywac formacje do walki o LM! Cichocki zawalil mecz a nie bez winy jest Urban! Zmian nie dokonywal bo mu sie gra podobala?!? Smiech mnie ogarnia jak sie ostatnipo tlumaczy z kiepskiej gry! gdzie byli Ojama rado i rzeznik w 2 polowie!
Opamietaj sie URBAN i wystawiaj najsilniejszych!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.